Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela

Deník Jiřího Boudy 1 - Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela

Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela z Jiří Bouda

 • Název knihy: Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela
 • Autor knihy: Jiří Bouda
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Cestopisy a reportáže
 • ISBN: 978-80-87193-39-6
 • EAN: 9788087193396
 • Dostupné soubory: denik-jiriho-boudy-331761.pdf, denik-jiriho-boudy-331761.epub, denik-jiriho-boudy-331761.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela v dolní části stránky

Shrnutí knihy Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela z Jiří Bouda

Faksimile prvního deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela, na kterou se Jiří Bouda vydal na kole od kostela sv. Matěje v Praze-Dejvicích. Po dosažení cíle – poutního kostela sv. Jakuba ve španělské Compostele – si plánoval návrat vlakem. Měl už předem zakoupenou jízdenku, ale tamní železničáři právě stávkovali, takže cesta domů po železnici nebyla možná. Vypátral náhradní způsob dopravy a český autobus, který byl na zpáteční cestě ze Španělska poloprázdný, ho dopravil i s bicyklem domů.
Jiří Bouda si na své cestě vše nejen zapisoval, ale samozřejmě také kreslil, neboť kresba byla jeho základním vyjadřovacím prostředkem. Vnímal krásu světa kolem sebe, krajinu, neznámá města, potkával zajímavé lidi. Jeho kresby věrně zachycují krajinu i architekturu a jsou jedinečným dokumentem o době, lidech, městech a stavbách. Jiří Bouda byl dokumentarista virtuózní a precizní, měl jistou ruku a čisté srdce.
Ručně psaný zápisník, který je sám o sobě uměleckým dílem, obsahuje i tzv. zkušební cestu, kterou Jiří Bouda absolvoval ještě před tím, než se vydal na dlouhou cestu do Španělska. Vedla z Prahy na Slovensko a přes Rakousko zpět domů.

Stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela z Jiří Bouda – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela z Jiří Bouda.

Populární vyhledávání: Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela pdf, stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela pdf, stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela knihu pdf, Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela kniha ve formátu pdf, zdarma Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela kniha ke stažení, zdarma Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela ebook ve formátu pdf, Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela pdf? Jak mohu stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela? stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela epub, stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela ebook epub, Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela e-kniha ve formátu epub, zdarma Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela epub? Jak stáhnout knihu Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela ve formátu epub? Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela mobi, stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela mobi, stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela e-kniha mobi, Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela kniha ve formátu mobi, zdarma Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela mobi? Jak mohu stáhnout knihu Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela z Jiří Bouda zdarma? Jak stáhnout Deník Jiřího Boudy 1 – Faksimile deníku z poutní cesty do Santiaga de Compostela z Jiří Bouda e-knihu zdarma?

Leave a Reply