Dešťová hůl

Dešťová hůl

Dešťová hůl stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dešťová hůl z Jiří Hájíček

 • Název knihy: Dešťová hůl
 • Autor knihy: Jiří Hájíček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 280
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7577-039-4
 • EAN: 9788075770394
 • Dostupné soubory: destova-hul-313110.pdf, destova-hul-313110.epub, destova-hul-313110.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dešťová hůl v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dešťová hůl z Jiří Hájíček

Po úspěšných románech Selský baroko a Rybí krev završuje Jiří Hájíček svou volnou „venkovskou trilogii morálního neklidu“. Po předešlých literárních sondách obrácených do minulosti české vesnice nyní následuje román ze současnosti. Zbyněk, profesí správce pozemků, se po mnoha letech setkává se svou dávnou láskou, aby jí pomohl se zdánlivě jednoduchým majetkoprávním problémem. Vrací se na venkov, do míst svého dětství a dospívání, a postupně se zaplete do nejasných okolností sporu o pozemek, ale také do své osobní a manželské krize. Potýká se s nespavostí, bloudí krajinou a katastrálními mapami a nad ním se jako přízrak vznáší bláznivý venkovský aviatik z osmnáctého století. Ve zlomovém okamžiku vyráží Zbyněk s tváří pomalovanou válečnými barvami do boje za to, aby se jednoho rána „nevzbudil jako někdo jinej“.

Stáhnout Dešťová hůl knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dešťová hůl je 280 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dešťová hůl kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dešťová hůl z Jiří Hájíček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dešťová hůl z Jiří Hájíček.

Populární vyhledávání: Dešťová hůl pdf, stáhnout Dešťová hůl pdf, stáhnout Dešťová hůl knihu pdf, Dešťová hůl kniha ve formátu pdf, zdarma Dešťová hůl kniha ke stažení, zdarma Dešťová hůl ebook ve formátu pdf, Dešťová hůl knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dešťová hůl pdf? Jak mohu stáhnout Dešťová hůl kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dešťová hůl zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dešťová hůl? stáhnout Dešťová hůl epub, stáhnout Dešťová hůl ebook epub, Dešťová hůl e-kniha ve formátu epub, zdarma Dešťová hůl ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dešťová hůl epub? Jak stáhnout knihu Dešťová hůl ve formátu epub? Dešťová hůl mobi, stáhnout Dešťová hůl mobi, stáhnout Dešťová hůl e-kniha mobi, Dešťová hůl kniha ve formátu mobi, zdarma Dešťová hůl ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dešťová hůl mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dešťová hůl v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dešťová hůl z Jiří Hájíček zdarma? Jak stáhnout Dešťová hůl z Jiří Hájíček e-knihu zdarma?

Leave a Reply