Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce

Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce

Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce z Jaroslav Tvrdoň

 • Název knihy: Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce
 • Autor knihy: Jaroslav Tvrdoň
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 88
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 9788087705544
 • EAN: 9788087705544
 • Dostupné soubory: destny-prales-kongo-pygmejove-a-jine-prace-317082.pdf, destny-prales-kongo-pygmejove-a-jine-prace-317082.epub, destny-prales-kongo-pygmejove-a-jine-prace-317082.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce v dolní části stránky

Shrnutí knihy Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce z Jaroslav Tvrdoň

Po více než dvaceti pěti letech od nalezení je vydán krátký veršovaný deník, který si autorka Adventu, Roků v kruhu a Vlčí jámy, česká spisovatelka Jarmila Glazarová, vedla uprostřed rovníkové Afriky, na březích dodnes neprobádané řeky Kongo, několik let před svým nevyjasněným zmizením. Jedinečné záznamy z dobrovolného exilu stárnoucí spisovatelky, mísící popis deštného pralesa, každodenního rybaření či starosti o kuchyni, setkávání s domorodci a život v lese, přecházejí v místy až halucinační píseň o československé politice po roce 1948 a jejích hlavních protagonistech. Nekritický obdiv ke Klementu Gottwaldovi, Alexeji Čepičkovi i k tropické přírodě, transformující se ve vztek, hněv, nostalgii i zklamání, pocit viny i vychloubání, které se snoubí se sentimentalitou a rezignací, a pozoruhodná odvaha společensko-politicky zdecimované ženy skládají knihu pro českého čtenáře neobyčejně emocionálně vypjatou, dílo spletitě odpovídající na pradávné volání každé živé bytosti po svobodě.
Kniha vychází ke 40. výročí úmrtí Jarmily Glazarové. Texty jsou doplněny unikátními kolážemi Jaroslava Tvrdoně.

Stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce je 88 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce z Jaroslav Tvrdoň – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce z Jaroslav Tvrdoň.

Populární vyhledávání: Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce pdf, stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce pdf, stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce knihu pdf, Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce kniha ve formátu pdf, zdarma Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce kniha ke stažení, zdarma Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce ebook ve formátu pdf, Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce pdf? Jak mohu stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce? stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce epub, stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce ebook epub, Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce e-kniha ve formátu epub, zdarma Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce epub? Jak stáhnout knihu Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce ve formátu epub? Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce mobi, stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce mobi, stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce e-kniha mobi, Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce kniha ve formátu mobi, zdarma Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce mobi? Jak mohu stáhnout knihu Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce z Jaroslav Tvrdoň zdarma? Jak stáhnout Deštný prales, Kongo, Pygmejové a jiné práce z Jaroslav Tvrdoň e-knihu zdarma?

Leave a Reply