Devízové právo v Slovenskej republike

Devízové právo v Slovenskej republike

Devízové právo v Slovenskej republike stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Devízové právo v Slovenskej republike z Soňa Kubincová

 • Název knihy: Devízové právo v Slovenskej republike
 • Autor knihy: Soňa Kubincová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-030-4
 • EAN: 9788081680304
 • Dostupné soubory: devizove-pravo-v-slovenskej-republike-346957.pdf, devizove-pravo-v-slovenskej-republike-346957.epub, devizove-pravo-v-slovenskej-republike-346957.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Devízové právo v Slovenskej republike v dolní části stránky

Shrnutí knihy Devízové právo v Slovenskej republike z Soňa Kubincová

Oblasť devízového práva je pre mnohých „terra incognita“ a tejto problematike sa publikácie z oblasti finančného práva venujú len okrajovo. Devízové právo, resp. vzťahy, ktoré upravuje, prešli v posledných rokoch značnými zmenami, či už v dôsledku postupnej liberalizácie devízovoprávnych vzťahov, ale aj v dôsledku vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie a eurozóny. Aj na základe uvedeného autorka pristúpila k napísaniu tejto publikácie, pričom jej snahou bolo rozobrať súčasný stav v danej oblasti, zhrnúť vybrané názory teoretikov finančného práva v devízovej oblasti a súčasne poukázať na historické aspekty úpravy devízovoprávnych vzťahov, ako aj existujúcu právnu úpravu.

Súčasťou publikácie sú aj okomentované ustanovenia účinného znenia devízového zákona č. 202/1995 Z. z.

Stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Devízové právo v Slovenskej republike je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Devízové právo v Slovenskej republike kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Devízové právo v Slovenskej republike z Soňa Kubincová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Devízové právo v Slovenskej republike z Soňa Kubincová.

Populární vyhledávání: Devízové právo v Slovenskej republike pdf, stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike pdf, stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike knihu pdf, Devízové právo v Slovenskej republike kniha ve formátu pdf, zdarma Devízové právo v Slovenskej republike kniha ke stažení, zdarma Devízové právo v Slovenskej republike ebook ve formátu pdf, Devízové právo v Slovenskej republike knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike pdf? Jak mohu stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Devízové právo v Slovenskej republike? stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike epub, stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike ebook epub, Devízové právo v Slovenskej republike e-kniha ve formátu epub, zdarma Devízové právo v Slovenskej republike ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Devízové právo v Slovenskej republike epub? Jak stáhnout knihu Devízové právo v Slovenskej republike ve formátu epub? Devízové právo v Slovenskej republike mobi, stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike mobi, stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike e-kniha mobi, Devízové právo v Slovenskej republike kniha ve formátu mobi, zdarma Devízové právo v Slovenskej republike ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Devízové právo v Slovenskej republike mobi? Jak mohu stáhnout knihu Devízové právo v Slovenskej republike v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike z Soňa Kubincová zdarma? Jak stáhnout Devízové právo v Slovenskej republike z Soňa Kubincová e-knihu zdarma?

Leave a Reply