Dívky z trajektu

Dívky z trajektu

Dívky z trajektu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dívky z trajektu z Lone Theils

 • Název knihy: Dívky z trajektu
 • Autor knihy: Lone Theils
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-249-3373-3
 • EAN: 9788024933733
 • Dostupné soubory: divky-z-trajektu-325984.pdf, divky-z-trajektu-325984.epub, divky-z-trajektu-325984.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dívky z trajektu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dívky z trajektu z Lone Theils

Novinářka Nora Sandová má zálibu ve sbírání starých kufrů, a když jeden obzvláště podařený exemplář objeví v malé anglické vesničce, ani ve snu by ji nenapadalo, že krom nového úlovku dost možná natrefila i na pořádného sólokapra. Na těch starých polaroidových fotografií, které z něj vypadnou, se jí totiž od první chvíle něco nezdá… A pak si konečně vzpomene: ta dvě děvčata na fotkách jsou přece ty holky z dětského domova, co se před několika lety beze stopy ztratila na trajektu z Kodaně do Anglie! Když navíc na kufru objeví jmenovku, jež avizuje, že toto zavadlo dříve patřilo známému sériovému vrahovi Billu Hixovi, pustí se do pátrání v dávném případu, který nebyl nikdy vyřešen. Vynikající temná prvotina, která hned po vydání atakovala první příčky dánského žebříčku bestsellerů.

Stáhnout Dívky z trajektu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dívky z trajektu je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dívky z trajektu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dívky z trajektu z Lone Theils – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dívky z trajektu z Lone Theils.

Populární vyhledávání: Dívky z trajektu pdf, stáhnout Dívky z trajektu pdf, stáhnout Dívky z trajektu knihu pdf, Dívky z trajektu kniha ve formátu pdf, zdarma Dívky z trajektu kniha ke stažení, zdarma Dívky z trajektu ebook ve formátu pdf, Dívky z trajektu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dívky z trajektu pdf? Jak mohu stáhnout Dívky z trajektu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dívky z trajektu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dívky z trajektu? stáhnout Dívky z trajektu epub, stáhnout Dívky z trajektu ebook epub, Dívky z trajektu e-kniha ve formátu epub, zdarma Dívky z trajektu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dívky z trajektu epub? Jak stáhnout knihu Dívky z trajektu ve formátu epub? Dívky z trajektu mobi, stáhnout Dívky z trajektu mobi, stáhnout Dívky z trajektu e-kniha mobi, Dívky z trajektu kniha ve formátu mobi, zdarma Dívky z trajektu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dívky z trajektu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dívky z trajektu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dívky z trajektu z Lone Theils zdarma? Jak stáhnout Dívky z trajektu z Lone Theils e-knihu zdarma?

Leave a Reply