Dlouhé noci v cizím světě

Dlouhé noci v cizím světě

Dlouhé noci v cizím světě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dlouhé noci v cizím světě z Annie de Witt

 • Název knihy: Dlouhé noci v cizím světě
 • Autor knihy: Annie de Witt
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 184
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7390-164-6
 • EAN: 9788073901646
 • Dostupné soubory: dlouhe-noci-v-cizim-svete-332231.pdf, dlouhe-noci-v-cizim-svete-332231.epub, dlouhe-noci-v-cizim-svete-332231.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dlouhé noci v cizím světě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dlouhé noci v cizím světě z Annie de Witt

Román Dlouhé noci v cizím světě je něžným příběhem doby i poučným čtením, poetickým vhledem do krás i nástrah psychologie a osamění dospívání, a především naší nehynoucí potřeby někam patřit, stát se součástí celku.

Je léto roku 1990 na americkém venkově. Jean je skoro třináct let a stojí před branami 21. století. Hlavním tématem televizních zpráv je operace Pouštní bouře, Microsoft představil světu Windows a koně na pastvinách umírají na neznámou nemoc. Rodinný život v jediném domově, který Jean za svůj život poznala, se pomalu rozpadá. Jeanina matka odchází a v její nepřítomnosti se Jean ocitá na pokraji hořké reality skutečnosti cizího světa dospělých a svých snových představ, které jí nabízí únik od reality. Ve své fantazii si staví nedobytnou pevnost pro ni a chlapce ze sousedství. Fender Steelhead je vyvrhelem, který čelí pomluvám lidí z okolí. Když ale Jean postupně odkrývá tajemství a touhy ostatních, objevuje především svá vlastní.

Stáhnout Dlouhé noci v cizím světě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dlouhé noci v cizím světě je 184 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dlouhé noci v cizím světě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dlouhé noci v cizím světě z Annie de Witt – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dlouhé noci v cizím světě z Annie de Witt.

Populární vyhledávání: Dlouhé noci v cizím světě pdf, stáhnout Dlouhé noci v cizím světě pdf, stáhnout Dlouhé noci v cizím světě knihu pdf, Dlouhé noci v cizím světě kniha ve formátu pdf, zdarma Dlouhé noci v cizím světě kniha ke stažení, zdarma Dlouhé noci v cizím světě ebook ve formátu pdf, Dlouhé noci v cizím světě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dlouhé noci v cizím světě pdf? Jak mohu stáhnout Dlouhé noci v cizím světě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dlouhé noci v cizím světě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dlouhé noci v cizím světě? stáhnout Dlouhé noci v cizím světě epub, stáhnout Dlouhé noci v cizím světě ebook epub, Dlouhé noci v cizím světě e-kniha ve formátu epub, zdarma Dlouhé noci v cizím světě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dlouhé noci v cizím světě epub? Jak stáhnout knihu Dlouhé noci v cizím světě ve formátu epub? Dlouhé noci v cizím světě mobi, stáhnout Dlouhé noci v cizím světě mobi, stáhnout Dlouhé noci v cizím světě e-kniha mobi, Dlouhé noci v cizím světě kniha ve formátu mobi, zdarma Dlouhé noci v cizím světě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dlouhé noci v cizím světě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dlouhé noci v cizím světě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dlouhé noci v cizím světě z Annie de Witt zdarma? Jak stáhnout Dlouhé noci v cizím světě z Annie de Witt e-knihu zdarma?

Leave a Reply