Dům z karet

Dům z karet

Dům z karet stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dům z karet z Michael Dobbs

 • Název knihy: Dům z karet
 • Autor knihy: Michael Dobbs
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-257-2061-5
 • EAN: 9788025720615
 • Dostupné soubory: dum-z-karet-319527.pdf, dum-z-karet-319527.epub, dum-z-karet-319527.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dům z karet v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dům z karet z Michael Dobbs

"Dům z karet patří k nejlepším politickým thrillerům historie. Vydán byl v roce 1989 a okamžitě se dočkal obrovského úspěchu u čtenářů i u kritiků. Pojednává o machiavellistickém a bezskrupulózním politikovi Francisi Urquhartovi, jemuž přestane jeho úloha v britském parlamentu stačit a rozhodne se zamířit výš: až úplně nahoru, tedy do křesla premiéra. Přestože je to vážený a alespoň navenek slušný člověk, za svým cílem jde přes mrtvoly. Kniha se dočkala dvou pokračování a do širšího povědomí se dostala i díky dvěma seriálům. První adaptaci provedlo BBC (1990) s Ianem Richardsonem v hlavní roli. Ještě slavnější je však zpracování americké od společnosti Netflix, v němž byla hlavní role svěřena Kevinu Spaceymu. První sezóna proběhla v roce 2013 a následovalo mnoho pokračování.

Stáhnout Dům z karet knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dům z karet je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dům z karet kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dům z karet z Michael Dobbs – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dům z karet z Michael Dobbs.

Populární vyhledávání: Dům z karet pdf, stáhnout Dům z karet pdf, stáhnout Dům z karet knihu pdf, Dům z karet kniha ve formátu pdf, zdarma Dům z karet kniha ke stažení, zdarma Dům z karet ebook ve formátu pdf, Dům z karet knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dům z karet pdf? Jak mohu stáhnout Dům z karet kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dům z karet zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dům z karet? stáhnout Dům z karet epub, stáhnout Dům z karet ebook epub, Dům z karet e-kniha ve formátu epub, zdarma Dům z karet ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dům z karet epub? Jak stáhnout knihu Dům z karet ve formátu epub? Dům z karet mobi, stáhnout Dům z karet mobi, stáhnout Dům z karet e-kniha mobi, Dům z karet kniha ve formátu mobi, zdarma Dům z karet ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dům z karet mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dům z karet v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dům z karet z Michael Dobbs zdarma? Jak stáhnout Dům z karet z Michael Dobbs e-knihu zdarma?

Leave a Reply