Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí

Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí

Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí z Miloš Olík

 • Název knihy: Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí
 • Autor knihy: Miloš Olík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 532
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-526-2
 • EAN: 9788081685262
 • Dostupné soubory: dohovor-o-uznani-a-vykone-cudzich-rozhodcovskych-rozhodnuti-347171.pdf, dohovor-o-uznani-a-vykone-cudzich-rozhodcovskych-rozhodnuti-347171.epub, dohovor-o-uznani-a-vykone-cudzich-rozhodcovskych-rozhodnuti-347171.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí z Miloš Olík

Komentár k Dohovoru o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí, tzv. Newyorskému dohovoru, je prvou publikáciou svojho druhu – tak v Českej republike, ako aj v Slovenskej republike.

Kniha podrobne vysvetľuje jednotlivé články Dohovoru z pohľadu medzinárodnej aplikácie, ako aj lokálnych špecifík v Českej a Slovenskej republike. Články Dohovoru sú komentované vo vzájomných súvislostiach s ďalšími slovenskými a českými lokálnymi predpismi a výklad je systematicky doplnený o judikatúru zahraničných súdov, články autorít v medzinárodnom rozhodcovskom konaní, ako aj o zaujímavé aktuálne prípady z praxe (napr. prípad arbitráží Yukos, a pod.). Komentár ide ďaleko za hranice výkladu samotného uznávania a výkonu rozhodcovských rozhodnutí a rozoberá aj súvisiace otázky, napríklad dôvody pre zrušenie rozhodcovských rozhodnutí, ktoré v právnom poriadku Českej republiky a Slovenskej republiky kopírujú dôvody na neuznanie cudzích rozhodcovských rozhodnutí.

Napriek tomu, že kniha je primárne určená právnikom zaoberajúcim sa riešením sporov a vymáhaním pohľadávok na národnej a medzinárodnej úrovni, nemala by chýbať v knižnici žiadneho profesionála (advokáta, sudcu či exekútora), ktorý prichádza do kontaktu s otázkami medzinárodného práva a právnym stykom s cudzinou v obchodných vzťahoch.

Stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí je 532 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí z Miloš Olík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí z Miloš Olík.

Populární vyhledávání: Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí pdf, stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí pdf, stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí knihu pdf, Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí kniha ve formátu pdf, zdarma Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí kniha ke stažení, zdarma Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí ebook ve formátu pdf, Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí pdf? Jak mohu stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí? stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí epub, stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí ebook epub, Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí e-kniha ve formátu epub, zdarma Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí epub? Jak stáhnout knihu Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí ve formátu epub? Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí mobi, stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí mobi, stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí e-kniha mobi, Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí kniha ve formátu mobi, zdarma Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí z Miloš Olík zdarma? Jak stáhnout Dohovor o uznaní a výkone cudzích rozhodcovských rozhodnutí z Miloš Olík e-knihu zdarma?

Leave a Reply