Dokonalý zabiják

Dokonalý zabiják

Dokonalý zabiják stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dokonalý zabiják z Larsen Ward

 • Název knihy: Dokonalý zabiják
 • Autor knihy: Larsen Ward
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 496
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-203-3
 • EAN: 9788074982033
 • Dostupné soubory: dokonaly-zabijak-313040.pdf, dokonaly-zabijak-313040.epub, dokonaly-zabijak-313040.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dokonalý zabiják v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dokonalý zabiják z Larsen Ward

Jediný výstřel může změnit směr, kudy se svět ubírá. A kudy se bude ubírat.

Pro mladou americkou lékařku Christinu měla být plavba přes Atlantik splněním snu o životním dobrodružství. Skutečnost je ale dramatičtější: v ledových vodách oceánu spatří muže, který z posledních sil zápasí o život. Když ho zachraňuje, ještě netuší, že brzy půjde o život i jí.
David Slaton je totiž kidon, izraelský zabiják na nebezpečné misi. Zmocní se plavidla a nasměruje je k novému cíli, pobřeží Cornwallu. Christině nezbývá nic jiného, než se nedobrovolně stát partnerkou profesionálního vraha, protože brzy vyjde najevo, že se společně se Slatonem stala rukojmím ve vysoké hře o získání moci na Středním východě.
Klíčem k vítězství je nalezení záhadně zmizelé lodi, která skrývala smrtonosný náklad. Kam zmizel? Slaton je odhodlán zjistit pravdu a s chladnokrevnou precizností se pouští do pátrání po muži, který by mohl přivést svět na pokraj nevratné katastrofy.

Stáhnout Dokonalý zabiják knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dokonalý zabiják je 496 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dokonalý zabiják kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dokonalý zabiják z Larsen Ward – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dokonalý zabiják z Larsen Ward.

Populární vyhledávání: Dokonalý zabiják pdf, stáhnout Dokonalý zabiják pdf, stáhnout Dokonalý zabiják knihu pdf, Dokonalý zabiják kniha ve formátu pdf, zdarma Dokonalý zabiják kniha ke stažení, zdarma Dokonalý zabiják ebook ve formátu pdf, Dokonalý zabiják knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dokonalý zabiják pdf? Jak mohu stáhnout Dokonalý zabiják kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dokonalý zabiják zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dokonalý zabiják? stáhnout Dokonalý zabiják epub, stáhnout Dokonalý zabiják ebook epub, Dokonalý zabiják e-kniha ve formátu epub, zdarma Dokonalý zabiják ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dokonalý zabiják epub? Jak stáhnout knihu Dokonalý zabiják ve formátu epub? Dokonalý zabiják mobi, stáhnout Dokonalý zabiják mobi, stáhnout Dokonalý zabiják e-kniha mobi, Dokonalý zabiják kniha ve formátu mobi, zdarma Dokonalý zabiják ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dokonalý zabiják mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dokonalý zabiják v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dokonalý zabiják z Larsen Ward zdarma? Jak stáhnout Dokonalý zabiják z Larsen Ward e-knihu zdarma?

Leave a Reply