Doteky přírody

Doteky přírody

Doteky přírody stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Doteky přírody z Václav Chaloupek

 • Název knihy: Doteky přírody
 • Autor knihy: Václav Chaloupek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Životní prostředí, ekologie
 • ISBN: 978-80-7404-221-8
 • EAN: 9788074042218
 • Dostupné soubory: doteky-prirody-328181.pdf, doteky-prirody-328181.epub, doteky-prirody-328181.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Doteky přírody v dolní části stránky

Shrnutí knihy Doteky přírody z Václav Chaloupek

Upolín, lakušník, sklenobýl, čertkus… Nejen na tyto rostliny s pohádkovými názvy narazíte v české a moravské krajině, kterou vás provede její znalec a milovník – Václav Chaloupek. Ukáže vám, kde se dají najít orchideje nebo hřiby kováře, zavede vás do lesa, kam chodil s Vydrýskem, liščetem, rysem či s medvíďaty a seznámí vás s jeho dalšími obyvateli. Uslyšíte sebevědomé troubení jelena, hluboké bublání tetřívka i melancholické houkání puštíka obecného, neslyšně se kolem vás mihne vlk, mrštně se protáhne lasice kolčava, jako zmije na vás zasyčí krutihlav, v trávě najdete sotva narozené srnče… Jindy vás pozve k rybníkům či na louky a horské stráně a do míst, kam lidská noha vstoupí málokdy. Před vašima očima se tak bude odvíjet dobrodružství naší krajiny a toho, co se v ní měsíc po měsíci odehrává. Výpravná kniha s unikátními fotografiemi Taťány Typltové je inspirována autorovými pořady Minuty z přírody a Novinky z přírody. Autorovo osobité líčení je prodchnuto vzpomínkami a nevšedními zážitky z přírody, s níž je neodmyslitelně spjatý po celý život.

Stáhnout Doteky přírody knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Doteky přírody je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Doteky přírody kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Doteky přírody z Václav Chaloupek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Doteky přírody z Václav Chaloupek.

Populární vyhledávání: Doteky přírody pdf, stáhnout Doteky přírody pdf, stáhnout Doteky přírody knihu pdf, Doteky přírody kniha ve formátu pdf, zdarma Doteky přírody kniha ke stažení, zdarma Doteky přírody ebook ve formátu pdf, Doteky přírody knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Doteky přírody pdf? Jak mohu stáhnout Doteky přírody kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Doteky přírody zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Doteky přírody? stáhnout Doteky přírody epub, stáhnout Doteky přírody ebook epub, Doteky přírody e-kniha ve formátu epub, zdarma Doteky přírody ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Doteky přírody epub? Jak stáhnout knihu Doteky přírody ve formátu epub? Doteky přírody mobi, stáhnout Doteky přírody mobi, stáhnout Doteky přírody e-kniha mobi, Doteky přírody kniha ve formátu mobi, zdarma Doteky přírody ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Doteky přírody mobi? Jak mohu stáhnout knihu Doteky přírody v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Doteky přírody z Václav Chaloupek zdarma? Jak stáhnout Doteky přírody z Václav Chaloupek e-knihu zdarma?

Leave a Reply