Drsný chlap

Drsný chlap

Drsný chlap stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Drsný chlap z Sandra Brown

 • Název knihy: Drsný chlap
 • Autor knihy: Sandra Brown
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2221-8
 • EAN: 9788024922218
 • Dostupné soubory: drsny-chlap-156096.pdf, drsny-chlap-156096.epub, drsny-chlap-156096.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Drsný chlap v dolní části stránky

Shrnutí knihy Drsný chlap z Sandra Brown

Dodge Hanley, bývalý policista, už několik let pracuje jako soukromý detektiv pro právnickou firmu Dereka Mitchella, jehož znají čtenáři z románu Ostrý střih. Po třiceti letech se mu ozve jeho dávná láska Caroline zavolá a požádá ho o pomoc pro dceru Berry, která se dostala do nebezpečné situace. Je třeba vypátrat člověka, který dívku delší dobu pronásledoval a vyhrožuje jí zabitím. Situace se rychle vyhrotí a Dodge čeká boj, v němž dá v sázku vlastní život. Sandra Brown vytvořila strhující příběhu o posedlosti a vraždě, ale i o křehkosti lidských vztahů, zranitelnosti, odvaze a lásce – a také o tom, že život někdy nabídne druhou šanci.

Stáhnout Drsný chlap knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Drsný chlap je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Drsný chlap kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Drsný chlap z Sandra Brown – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Drsný chlap z Sandra Brown.

Populární vyhledávání: Drsný chlap pdf, stáhnout Drsný chlap pdf, stáhnout Drsný chlap knihu pdf, Drsný chlap kniha ve formátu pdf, zdarma Drsný chlap kniha ke stažení, zdarma Drsný chlap ebook ve formátu pdf, Drsný chlap knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Drsný chlap pdf? Jak mohu stáhnout Drsný chlap kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Drsný chlap zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Drsný chlap? stáhnout Drsný chlap epub, stáhnout Drsný chlap ebook epub, Drsný chlap e-kniha ve formátu epub, zdarma Drsný chlap ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Drsný chlap epub? Jak stáhnout knihu Drsný chlap ve formátu epub? Drsný chlap mobi, stáhnout Drsný chlap mobi, stáhnout Drsný chlap e-kniha mobi, Drsný chlap kniha ve formátu mobi, zdarma Drsný chlap ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Drsný chlap mobi? Jak mohu stáhnout knihu Drsný chlap v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Drsný chlap z Sandra Brown zdarma? Jak stáhnout Drsný chlap z Sandra Brown e-knihu zdarma?

Leave a Reply