Děti za to stojí

Děti za to stojí

Děti za to stojí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Děti za to stojí z Barbara Coloros

 • Název knihy: Děti za to stojí
 • Autor knihy: Barbara Coloros
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-7436-068-8
 • EAN: 9788074360688
 • Dostupné soubory: deti-za-to-stoji-316113.pdf, deti-za-to-stoji-316113.epub, deti-za-to-stoji-316113.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Děti za to stojí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Děti za to stojí z Barbara Coloros

Kniha, která vás rozesměje, a možná taky rozpláče. Barbara Colorosová ve svém bestselleru představuje typologii rodin a jejich výchovných postupů, která nastavuje zrcadlo všem.

Autorka popisuje celou řadu každodenních situací v rodinách s dětmi, napříč všemi věkovými kategoriemi. Odmítá „provizorní“ výchovná řešení a rodiče inspiruje k tomu, aby pomohli dětem rozvinout sebekázeň, naučili je chovat se zodpovědně a napravovat své přečiny, aniž přitom ohrozí jejich důstojnost. Na nesčetných příkladech ukazuje, jak tyto principy fungují a jak je využít v mnoha situacích, od učení na nočník přes sourozeneckou rivalitu až k rebelii dospívání; od běžného zlobení až ke zneužívání látek a antisociálnímu jednání, kdy teenageři skončí v rukou policie. Předkládá funkční návod, jak vychovávat děti se silnou vůlí i jak se při výchově vyhnout úplatkům či výhrůžkám. Nalezneme zde i podnětná řešení vážných sporů a projevů, jako je šikana. Děti za to stojí! přináší podporu v tom, jak vychovat děti v odpovědné, houževnaté a nápadité dospělé lidi.

Stáhnout Děti za to stojí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Děti za to stojí je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Děti za to stojí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Děti za to stojí z Barbara Coloros – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Děti za to stojí z Barbara Coloros.

Populární vyhledávání: Děti za to stojí pdf, stáhnout Děti za to stojí pdf, stáhnout Děti za to stojí knihu pdf, Děti za to stojí kniha ve formátu pdf, zdarma Děti za to stojí kniha ke stažení, zdarma Děti za to stojí ebook ve formátu pdf, Děti za to stojí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Děti za to stojí pdf? Jak mohu stáhnout Děti za to stojí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Děti za to stojí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Děti za to stojí? stáhnout Děti za to stojí epub, stáhnout Děti za to stojí ebook epub, Děti za to stojí e-kniha ve formátu epub, zdarma Děti za to stojí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Děti za to stojí epub? Jak stáhnout knihu Děti za to stojí ve formátu epub? Děti za to stojí mobi, stáhnout Děti za to stojí mobi, stáhnout Děti za to stojí e-kniha mobi, Děti za to stojí kniha ve formátu mobi, zdarma Děti za to stojí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Děti za to stojí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Děti za to stojí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Děti za to stojí z Barbara Coloros zdarma? Jak stáhnout Děti za to stojí z Barbara Coloros e-knihu zdarma?

Leave a Reply