Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem

Duše miminek - Jak komunikovat se svým budoucím dítětem

Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem z Walter Machiken

 • Název knihy: Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem
 • Autor knihy: Walter Machiken
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 246
 • Žánrové knihy: Těhotenství a porod
 • ISBN: 978-80-7336-853-1
 • EAN: 9788073368531
 • Dostupné soubory: duse-miminek-312015.pdf, duse-miminek-312015.epub, duse-miminek-312015.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem v dolní části stránky

Shrnutí knihy Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem z Walter Machiken

V této čtivé knize nabízí světoznámý jasnovidec a médium Walter Makichen vedení, podporu a ujištění budoucím rodičům a pomáhá jim vytvořit láskyplné a podporující prostředí pro jejich budoucí děti, které se chystají přivést na svět. Díky moudrosti a vhledům, jež získal během uplynulých dvaceti let, kdy se věnoval komunikaci s dušemi miminek, vám pomůže vyřešit problémy, jež souvisejí se založením rodiny, pomůže vám vědomě se podílet na energetickém procesu stvoření dítěte a překonat obavy a strachy z budoucí role rodiče.

Dozvíte se zde mnoho zajímavých informací, například:

 • Jak vytvořit energii, která bude podporovat duši vašeho miminka.
 • Jak vaše spojení z minulých životů i stav vašich čaker může ovlivňovat početí vašeho dítěte, těhotenství a váš společný vztah.
 • Co je to dohoda o početí a co znamená pro vás a vaše budoucí dítě.
 • Jak karmické vztahy mezi partnery a budoucím dítětem ovlivňují početí a těhotenství.
 • Proč dochází k samovolným potratům a co mohou znamenat.
 • Proč jsou těhotné ženy zvýšeně vnímavé.

Autor se zde dále zabývá tématem duší miminek a jejich andělů strážných, adopce, významu snů během těhotenství, sedmi základních čaker a jejich spojení s naším tělem, myslí a duší, a mnoha dalšími tématy. V knize najdete také spoustu inspirujících příběhů dvojic, které jsou nyní šťastnými rodiči, a mnoho dechových cvičení a léčivých meditací na konci každé kapitoly.

V knize Duše miminek se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli stát rodiči, jakými se máte stát.

Stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem je 246 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem z Walter Machiken – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem z Walter Machiken.

Populární vyhledávání: Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem pdf, stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem pdf, stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem knihu pdf, Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem kniha ve formátu pdf, zdarma Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem kniha ke stažení, zdarma Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem ebook ve formátu pdf, Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem pdf? Jak mohu stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem? stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem epub, stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem ebook epub, Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem e-kniha ve formátu epub, zdarma Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem epub? Jak stáhnout knihu Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem ve formátu epub? Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem mobi, stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem mobi, stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem e-kniha mobi, Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem kniha ve formátu mobi, zdarma Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem mobi? Jak mohu stáhnout knihu Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem z Walter Machiken zdarma? Jak stáhnout Duše miminek – Jak komunikovat se svým budoucím dítětem z Walter Machiken e-knihu zdarma?

Leave a Reply