Dupuytrenova nemoc

Dupuytrenova nemoc

Dupuytrenova nemoc stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dupuytrenova nemoc z Miroslav Krejča

 • Název knihy: Dupuytrenova nemoc
 • Autor knihy: Miroslav Krejča
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-247-5424-6
 • EAN: 9788024754246
 • Dostupné soubory: dupuytrenova-nemoc-314373.pdf, dupuytrenova-nemoc-314373.epub, dupuytrenova-nemoc-314373.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dupuytrenova nemoc v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dupuytrenova nemoc z Miroslav Krejča

Autor uvádí současné poznatky a možnosti nechirurgické léčby, v chirurgické části pak detailně popsaná operační technika odpovídá světovým trendům a umožňuje minimalizovat procento pooperačních komplikací a nedobré dlouhodobé výsledky. Didaktický text je dobře doplněn originální názornou obrazovou dokumentací.

Monografie je určena odborné veřejnosti zabývající se touto problematikou: chirurgům ruky, plastickým chirurgům, ortopedům a všeobecným chirurgům, rehabilitačním pracovníkům. Dále budou mít z publikace užitek i lékaři z „diagnostikujících“ oborů (tj. obvodní lékaři, internisté, posudkoví lékaři a další).

Souhrn

Dupuytrenova nemoc jako jedno z nejčastějších chronických onemocnění ruky omezuje její funkci postupným zkracováním a zesilováním palmární aponeurózy – povázky dlaně a prstů. Z pohledu pracovních i zájmových aktivit negativně ovlivňuje kvalitu života pacienta.

V pořadí druhé vydání úspěšné monografie je kolektivem autorů s celoživotními zkušenostmi s touto diagnózou přepracováno podle současných vědeckých poznatků a rozšířeno o nové možnosti léčby – kromě klasicky chirurgické i o méně invazivní postupy, které ve vhodných případech zkracují dobu pracovní neschopnosti a celkovou zátěž pro pacienta. Publikace přináší především praktické informace potřebné k zefektivnění léčby nejen v rovině teoretické (vymezení indikace jednotlivých postupů), ale hlavně z pohledu klinické praxe (detailní popis operační techniky včetně aplikace svodné anestezie, aplikace enzymu kolagenázy).

Stáhnout Dupuytrenova nemoc knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dupuytrenova nemoc je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dupuytrenova nemoc kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dupuytrenova nemoc z Miroslav Krejča – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dupuytrenova nemoc z Miroslav Krejča.

Populární vyhledávání: Dupuytrenova nemoc pdf, stáhnout Dupuytrenova nemoc pdf, stáhnout Dupuytrenova nemoc knihu pdf, Dupuytrenova nemoc kniha ve formátu pdf, zdarma Dupuytrenova nemoc kniha ke stažení, zdarma Dupuytrenova nemoc ebook ve formátu pdf, Dupuytrenova nemoc knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dupuytrenova nemoc pdf? Jak mohu stáhnout Dupuytrenova nemoc kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dupuytrenova nemoc zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dupuytrenova nemoc? stáhnout Dupuytrenova nemoc epub, stáhnout Dupuytrenova nemoc ebook epub, Dupuytrenova nemoc e-kniha ve formátu epub, zdarma Dupuytrenova nemoc ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dupuytrenova nemoc epub? Jak stáhnout knihu Dupuytrenova nemoc ve formátu epub? Dupuytrenova nemoc mobi, stáhnout Dupuytrenova nemoc mobi, stáhnout Dupuytrenova nemoc e-kniha mobi, Dupuytrenova nemoc kniha ve formátu mobi, zdarma Dupuytrenova nemoc ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dupuytrenova nemoc mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dupuytrenova nemoc v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dupuytrenova nemoc z Miroslav Krejča zdarma? Jak stáhnout Dupuytrenova nemoc z Miroslav Krejča e-knihu zdarma?

Leave a Reply