Dvorní dáma

Dvorní dáma

Dvorní dáma stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dvorní dáma z Anne-Marie Vedso Olesen

 • Název knihy: Dvorní dáma
 • Autor knihy: Anne-Marie Vedso Olesen
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 280
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7584-014-1
 • EAN: 9788075840141
 • Dostupné soubory: dvorni-dama-348503.pdf, dvorni-dama-348503.epub, dvorni-dama-348503.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dvorní dáma v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dvorní dáma z Anne-Marie Vedso Olesen

Historický román, jehož hlavní hrdinkou je krásná a odvážná Madeleine de Montdidier. Francie, 1567. Zuří krvavá náboženská válka mezi katolíky a hugenoty. I když král Karel IX. dosáhl plnoletosti, vládne zemi ve skutečnosti nadále jeho matka Kateřina Medicejská Mladá, přitažlivá a neohrožená Madeleine přichází do Paříže, stane se dvorní dámou královny Kateřiny, ale zároveň se zamiluje do ženatého vůdce hugenotů Louise de Condé. Zatímco se země ocitá na pokraji zániku, bojuje Madeleine o přežití v osidlech politických a erotických intrik cynické šlechty. Dvorní dáma je pestrý a dějově bohatý román z jednoho z nejdramatičtějších období evropské historie a zároveň i nadčasový příběh ženy, která musí za svou lásku i život bojovat.

Stáhnout Dvorní dáma knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dvorní dáma je 280 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dvorní dáma kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dvorní dáma z Anne-Marie Vedso Olesen – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dvorní dáma z Anne-Marie Vedso Olesen.

Populární vyhledávání: Dvorní dáma pdf, stáhnout Dvorní dáma pdf, stáhnout Dvorní dáma knihu pdf, Dvorní dáma kniha ve formátu pdf, zdarma Dvorní dáma kniha ke stažení, zdarma Dvorní dáma ebook ve formátu pdf, Dvorní dáma knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dvorní dáma pdf? Jak mohu stáhnout Dvorní dáma kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dvorní dáma zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dvorní dáma? stáhnout Dvorní dáma epub, stáhnout Dvorní dáma ebook epub, Dvorní dáma e-kniha ve formátu epub, zdarma Dvorní dáma ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dvorní dáma epub? Jak stáhnout knihu Dvorní dáma ve formátu epub? Dvorní dáma mobi, stáhnout Dvorní dáma mobi, stáhnout Dvorní dáma e-kniha mobi, Dvorní dáma kniha ve formátu mobi, zdarma Dvorní dáma ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dvorní dáma mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dvorní dáma v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dvorní dáma z Anne-Marie Vedso Olesen zdarma? Jak stáhnout Dvorní dáma z Anne-Marie Vedso Olesen e-knihu zdarma?

Leave a Reply