Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník

Dyslektická čítanka pro 6. - 7. ročník

Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník z Michalová Zdena

 • Název knihy: Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník
 • Autor knihy: Michalová Zdena
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 80
 • Žánrové knihy: Český jazyk a literatura
 • ISBN: 978-80-7311-170-0
 • EAN: 9788073111700
 • Dostupné soubory: dyslekticka-citanka-pro-6-7-rocnik-315977.pdf, dyslekticka-citanka-pro-6-7-rocnik-315977.epub, dyslekticka-citanka-pro-6-7-rocnik-315977.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník z Michalová Zdena

Tato publikace navazuje na Dyslektickou čítanku pro 1. – 2. roč. a Dyslekticku čítanku pro 2. – 3. roč. a Dyslekticku čítanku pro 4. – 5. roč. téže autorky. Texty jsou voleny tak, aby svou rozmanitostí přitáhly ke čtení. Zpočátku jsou jednodušší, postupně však jejich náročnost stoupá. Před většinou článků najdete nejprve ve sloupcích vypsána obtížná slova určená k nácviku čtení. Kromě nich jsou v některých pasážích čítanky ve stejné grafické úpravě uvedena také slova, která s obsahem článků nesouvisí, ale vhodně slouží k docvičování techniky čtení. Kde je třeba k jejich plnění využití psacího náčiní, můžeme stránky vkládat do průsvitných fólií, na které lze psát obyčejnou tužkou. Předpokládá se, že dítě bude mít při plnění úkolů k dispozici i další potřebné pomůcky, jako je měkčidlo, bzučák, přehledy pravidel, barevná pravidla, dyslektická tabulka, stírací tabulka atd…

Za většinou článků jsou ještě různé otázky a úkoly, jejichž cílem je rozvoj slovní zásoby a nácvik písemného vyjadřování. Součástí sešitu jsou také úkoly na rozvoj zrakového a sluchového vnímání.

Stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník je 80 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník z Michalová Zdena – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník z Michalová Zdena.

Populární vyhledávání: Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník pdf, stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník pdf, stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník knihu pdf, Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník kniha ve formátu pdf, zdarma Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník kniha ke stažení, zdarma Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník ebook ve formátu pdf, Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník pdf? Jak mohu stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník? stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník epub, stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník ebook epub, Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník e-kniha ve formátu epub, zdarma Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník epub? Jak stáhnout knihu Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník ve formátu epub? Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník mobi, stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník mobi, stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník e-kniha mobi, Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník kniha ve formátu mobi, zdarma Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník z Michalová Zdena zdarma? Jak stáhnout Dyslektická čítanka pro 6. – 7. ročník z Michalová Zdena e-knihu zdarma?

Leave a Reply