Einstein & Einstein

Einstein & Einstein

Einstein & Einstein stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Einstein & Einstein z Marie Benedict

 • Název knihy: Einstein & Einstein
 • Autor knihy: Marie Benedict
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Literární biografie
 • ISBN: 978-80-7359-511-1
 • EAN: 9788073595111
 • Dostupné soubory: einstein-einstein-313934.pdf, einstein-einstein-313934.epub, einstein-einstein-313934.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Einstein & Einstein v dolní části stránky

Shrnutí knihy Einstein & Einstein z Marie Benedict

O Albertu Einsteinovi víme téměř vše. Nyní však přišel čas odhalit příběh nevšední ženy, která žila a pracovala po boku jednoho z největších fyziků historie.

V roce 1896 přišla Mileva Marićová zvaná Mitza do Curychu. Jednadvacetiletá dívka z malého srbského městečka se zapsala ke studiu fyziky na prestižní Polytechnice v době, kdy vzdělávání žen bylo ještě naprostou výjimkou. Dívky se měly učit vést domácnost a nepronikat do hájemství mužů. A tak nebylo divu, že se Mitza na každém kroku setkávala s opovržením, ponižováním a nepřátelstvím.
Všichni ale takoví nebyli. Jednoho ze spolužáků zaujala natolik, že se jí začal dokonce i dvořit. Jmenoval se Albert Einstein a nakonec ji přesvědčil, aby se stala jeho ženou.

Tohle ale víme už z oficiálních životopisů. Dočteme se tam, že byla Einsteinovi oddanou ženou a příkladnou matkou tří dětí. Jakou roli sehrála Mitza v Einsteinově průkopnické práci, včetně slavné teorie relativity? Byla to snad dokonce ona, kdo položil matematický základ objevu? Celý vědecký svět už bezmála století vede na toto téma vášnivé debaty. Přímé důkazy neexistují, ale určitou indicií zůstává, že Einstein své první ženě věnoval celou finanční odměnu po převzetí Nobelovy ceny.

Popusťme uzdu fantazii a objevme nečekaná zákoutí jejich vzájemného soužití. Začtěte se do příběhu ve stylu Pařížské manželky či Mrs. Poe o fascinující inteligentní ženě, nadané matematičce a fyzičce, kterou beznadějně zastínila oslnivá záře Einsteinova génia.

Stáhnout Einstein & Einstein knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Einstein & Einstein je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Einstein & Einstein kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Einstein & Einstein z Marie Benedict – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Einstein & Einstein z Marie Benedict.

Populární vyhledávání: Einstein & Einstein pdf, stáhnout Einstein & Einstein pdf, stáhnout Einstein & Einstein knihu pdf, Einstein & Einstein kniha ve formátu pdf, zdarma Einstein & Einstein kniha ke stažení, zdarma Einstein & Einstein ebook ve formátu pdf, Einstein & Einstein knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Einstein & Einstein pdf? Jak mohu stáhnout Einstein & Einstein kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Einstein & Einstein zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Einstein & Einstein? stáhnout Einstein & Einstein epub, stáhnout Einstein & Einstein ebook epub, Einstein & Einstein e-kniha ve formátu epub, zdarma Einstein & Einstein ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Einstein & Einstein epub? Jak stáhnout knihu Einstein & Einstein ve formátu epub? Einstein & Einstein mobi, stáhnout Einstein & Einstein mobi, stáhnout Einstein & Einstein e-kniha mobi, Einstein & Einstein kniha ve formátu mobi, zdarma Einstein & Einstein ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Einstein & Einstein mobi? Jak mohu stáhnout knihu Einstein & Einstein v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Einstein & Einstein z Marie Benedict zdarma? Jak stáhnout Einstein & Einstein z Marie Benedict e-knihu zdarma?

Leave a Reply