Řeka, která teče pozpátku

Řeka, která teče pozpátku

Řeka, která teče pozpátku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Řeka, která teče pozpátku z Jean-Claude Mourlevat

 • Název knihy: Řeka, která teče pozpátku
 • Autor knihy: Jean-Claude Mourlevat
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-7515-047-9
 • EAN: 9788075150479
 • Dostupné soubory: reka-ktera-tece-pozpatku-311954.pdf, reka-ktera-tece-pozpatku-311954.epub, reka-ktera-tece-pozpatku-311954.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Řeka, která teče pozpátku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Řeka, která teče pozpátku z Jean-Claude Mourlevat

Románový příběh dvou osamělých dětí. Tomek má jediného přítele, starého moudrého vesnického písaře, Hannah miluje svého žlutomodře zbarveného ptáčka, jedinou památku na zemřelého otce. Ti dva se nakrátko setkají v Tomkově krámku, kde chce Hannah koupit živou vodu z řeky Kžar… Tak začíná Tomkovo hledání řeky Kžar, a hlavně tajemné Hannah, která mu stále uniká. Moderní příběh čerpá z odvěkých zdrojů, ale i z dětské touhy po dobrodružství, mořích, pouštích, přátelství a lásce. Najdou se dvě dospívající děti? A co všechno jejich shledání předcházelo?

Stáhnout Řeka, která teče pozpátku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Řeka, která teče pozpátku je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Řeka, která teče pozpátku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Řeka, která teče pozpátku z Jean-Claude Mourlevat – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Řeka, která teče pozpátku z Jean-Claude Mourlevat.

Populární vyhledávání: Řeka, která teče pozpátku pdf, stáhnout Řeka, která teče pozpátku pdf, stáhnout Řeka, která teče pozpátku knihu pdf, Řeka, která teče pozpátku kniha ve formátu pdf, zdarma Řeka, která teče pozpátku kniha ke stažení, zdarma Řeka, která teče pozpátku ebook ve formátu pdf, Řeka, která teče pozpátku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Řeka, která teče pozpátku pdf? Jak mohu stáhnout Řeka, která teče pozpátku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Řeka, která teče pozpátku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Řeka, která teče pozpátku? stáhnout Řeka, která teče pozpátku epub, stáhnout Řeka, která teče pozpátku ebook epub, Řeka, která teče pozpátku e-kniha ve formátu epub, zdarma Řeka, která teče pozpátku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Řeka, která teče pozpátku epub? Jak stáhnout knihu Řeka, která teče pozpátku ve formátu epub? Řeka, která teče pozpátku mobi, stáhnout Řeka, která teče pozpátku mobi, stáhnout Řeka, která teče pozpátku e-kniha mobi, Řeka, která teče pozpátku kniha ve formátu mobi, zdarma Řeka, která teče pozpátku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Řeka, která teče pozpátku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Řeka, která teče pozpátku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Řeka, která teče pozpátku z Jean-Claude Mourlevat zdarma? Jak stáhnout Řeka, která teče pozpátku z Jean-Claude Mourlevat e-knihu zdarma?

Leave a Reply