Elantris

Elantris

Elantris stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Elantris z Brandon Sanderson

 • Název knihy: Elantris
 • Autor knihy: Brandon Sanderson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 624
 • Žánrové knihy: Fantasy, sci-fi, horory
 • ISBN: 978-80-7197-652-3
 • EAN: 9788071976523
 • Dostupné soubory: elantris-347300.pdf, elantris-347300.epub, elantris-347300.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Elantris v dolní části stránky

Shrnutí knihy Elantris z Brandon Sanderson

Elantris bývala výstavním městem s nádhernými paláci, jejichž vysoké věže zářily do daleka. Obyvateli tohoto města bývaly bytosti, o nichž se v sousedních sídlech věřilo, že jsou bohy. Krom fascinujícího vzhledu to byly i jejich magické schopnosti, pro něž je vyhledávali lidé z blízkého i dalekého okolí Arelonu. Vše bylo nádherné až do chvíle, kdy město zasáhl Reod – kletba, která zničila všechnu nádheru i kouzlo, pokryla místo páchnoucím slizem a z obyvatel udělala bytosti ani mrtvé ani živé… Čtenář je udržován v napětí až do samého závěru a teprve až v poslední kapitole dojde k očekávanému odkrytí tajemství prokletého města. Elantris je nádhernou fantasy pohádkou plnou napětí, záhad, duchovních hodnot a lásky.

Stáhnout Elantris knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Elantris je 624 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Elantris kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Elantris z Brandon Sanderson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Elantris z Brandon Sanderson.

Populární vyhledávání: Elantris pdf, stáhnout Elantris pdf, stáhnout Elantris knihu pdf, Elantris kniha ve formátu pdf, zdarma Elantris kniha ke stažení, zdarma Elantris ebook ve formátu pdf, Elantris knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Elantris pdf? Jak mohu stáhnout Elantris kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Elantris zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Elantris? stáhnout Elantris epub, stáhnout Elantris ebook epub, Elantris e-kniha ve formátu epub, zdarma Elantris ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Elantris epub? Jak stáhnout knihu Elantris ve formátu epub? Elantris mobi, stáhnout Elantris mobi, stáhnout Elantris e-kniha mobi, Elantris kniha ve formátu mobi, zdarma Elantris ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Elantris mobi? Jak mohu stáhnout knihu Elantris v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Elantris z Brandon Sanderson zdarma? Jak stáhnout Elantris z Brandon Sanderson e-knihu zdarma?

Leave a Reply