Elektronická evidence tržeb v přehledech

Elektronická evidence tržeb v přehledech

Elektronická evidence tržeb v přehledech stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Elektronická evidence tržeb v přehledech z Jiří Dušek

 • Název knihy: Elektronická evidence tržeb v přehledech
 • Autor knihy: Jiří Dušek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 112
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-271-0422-2
 • EAN: 9788027104222
 • Dostupné soubory: elektronicka-evidence-trzeb-v-prehledech-316718.pdf, elektronicka-evidence-trzeb-v-prehledech-316718.epub, elektronicka-evidence-trzeb-v-prehledech-316718.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Elektronická evidence tržeb v přehledech v dolní části stránky

Shrnutí knihy Elektronická evidence tržeb v přehledech z Jiří Dušek

Praktická publikace v přehledech podává jednoduchou a srozumitelnou formou problematiku zavedení zákona o EET. Najdete zde EET v širších souvislostech, které v zákoně ani v důvodové zprávě k zákonu nenajdete. Nově jsou zde doplněny aktuality z Metodického pokynu k EET i ze zveřejněných dotazů a odpovědí. V publikaci jsou uvedeny i zkušenosti z najetí 1. fáze. Kniha Vám poradí, pokud se vás již EET povinně týká, jak si aplikaci EET zjednodušit a zbytečně neztrácet čas zkoumáním výjimek. Podává i návrh pro státní správu na „tržbovou amnestii“, která by mohla odstranit jednu z velkých obav najetí na EET. Dozvíte se, jak se nedá či dá podvádět. Důležitá je pro vás informace o nutných vazbách EET na podvojené či jednoduché účetnictví, daňovou evidenci i na DPH a základ daně z příjmu. Dozvíte se, že se kdokoliv může stát kontrolorem EET, a to i za odměnu v účtenkové loterii. Jsou zde informace nejen pro ty, kterých se EET povinně týká, ale i pro uživatele EET (zákazníky).
Publikace je vhodná pro kohokoliv, kdo se chce seznámit podrobněji s EET.

Stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Elektronická evidence tržeb v přehledech je 112 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Elektronická evidence tržeb v přehledech kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Elektronická evidence tržeb v přehledech z Jiří Dušek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Elektronická evidence tržeb v přehledech z Jiří Dušek.

Populární vyhledávání: Elektronická evidence tržeb v přehledech pdf, stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech pdf, stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech knihu pdf, Elektronická evidence tržeb v přehledech kniha ve formátu pdf, zdarma Elektronická evidence tržeb v přehledech kniha ke stažení, zdarma Elektronická evidence tržeb v přehledech ebook ve formátu pdf, Elektronická evidence tržeb v přehledech knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech pdf? Jak mohu stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Elektronická evidence tržeb v přehledech? stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech epub, stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech ebook epub, Elektronická evidence tržeb v přehledech e-kniha ve formátu epub, zdarma Elektronická evidence tržeb v přehledech ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Elektronická evidence tržeb v přehledech epub? Jak stáhnout knihu Elektronická evidence tržeb v přehledech ve formátu epub? Elektronická evidence tržeb v přehledech mobi, stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech mobi, stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech e-kniha mobi, Elektronická evidence tržeb v přehledech kniha ve formátu mobi, zdarma Elektronická evidence tržeb v přehledech ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Elektronická evidence tržeb v přehledech mobi? Jak mohu stáhnout knihu Elektronická evidence tržeb v přehledech v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech z Jiří Dušek zdarma? Jak stáhnout Elektronická evidence tržeb v přehledech z Jiří Dušek e-knihu zdarma?

Leave a Reply