Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí

Železniční doprava - technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí

Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí z Jiří Kolář

 • Název knihy: Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí
 • Autor knihy: Jiří Kolář
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 432
 • Žánrové knihy: Jiné dopravní prostředky
 • ISBN: 978-80-271-0058-3
 • EAN: 9788027100583
 • Dostupné soubory: zeleznicni-doprava-347362.pdf, zeleznicni-doprava-347362.epub, zeleznicni-doprava-347362.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí z Jiří Kolář

Komplexní a vyčerpávající publikace, která nemá na trhu obdoby, se odborně a zároveň poutavě věnuje všem aspektům železničního provozu. Seznamuje čtenáře se skladbou železniční dopravní cesty, s vozidlovým parkem, zabezpečením železničního dopravního provozu, návěstní soustavou, služebními pomůckami i některými předpisy.

Těžištěm výkladu je vysvětlení principů řízení dopravního provozu a jeho plánování pomocí grafikonu vlakové dopravy. Nechybí ani další speciální témata: vlakotvorba nákladní dopravy, plánování periodických jízdních řádů, zásady organizování provozu na vysokorychlostních tratích. V rozsáhlé příloze pak jsou další užitečné materiály jako česko-anglický slovníček železničních pojmů, ukázky grafikonů a jízdních řádů, přehled návěstí a návěstidel, vyobrazení vozidlového parku a množství barevných fotografií.

Každá kapitola obsahuje kromě odborného výkladu i různé zajímavosti z provozu, historie či techniky kolejových vozidel, díky nimž po ní sáhnou nejen profesionálové a studenti dopravních oborů, ale i obyčejní železniční fandové a skalní „šotouši“. Kniha je psána s ohledem na české železniční prostředí (zohledňuje způsob řízení a předpisy Správy železniční dopravní cesty).

Stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí je 432 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí z Jiří Kolář – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí z Jiří Kolář.

Populární vyhledávání: Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí pdf, stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí pdf, stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí knihu pdf, Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí kniha ve formátu pdf, zdarma Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí kniha ke stažení, zdarma Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí ebook ve formátu pdf, Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí pdf? Jak mohu stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí? stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí epub, stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí ebook epub, Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí e-kniha ve formátu epub, zdarma Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí epub? Jak stáhnout knihu Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí ve formátu epub? Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí mobi, stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí mobi, stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí e-kniha mobi, Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí kniha ve formátu mobi, zdarma Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí z Jiří Kolář zdarma? Jak stáhnout Železniční doprava – technologie, řízení, grafikony a dalších 100 zajímavostí z Jiří Kolář e-knihu zdarma?

Leave a Reply