Čerň a stříbro

Čerň a stříbro

Čerň a stříbro stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čerň a stříbro z Paolo Giordano

 • Název knihy: Čerň a stříbro
 • Autor knihy: Paolo Giordano
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1656-9
 • EAN: 9788020716569
 • Dostupné soubory: cern-a-stribro-260683.pdf, cern-a-stribro-260683.epub, cern-a-stribro-260683.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čerň a stříbro v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čerň a stříbro z Paolo Giordano

Příběh mladého manželství: Muž je fyzik se sklony k depresi. Má za to, že mu tělem protéká hustá a lepkavá černá míza melancholie, zatímco jeho žena Nora má v těle světlé stříbro, výborný elektrický vodič. On má zároveň roli vypravěče a zapisovatele jejich lásky. Věří, že jeho smuteční čerň se smíchá s Nořinou stříbrnou energií. Jenže zjišťuje, že skutečným pojivem, majákem i andělem strážným jejich vztahu byla paní A., přezdívaná Babette, kuchařka, hospodyně, chůva… Po její smrti se však milostné téma začíná proplétat s tématem umírání, vědomí konce, odpovědnosti a ztráty…

Stáhnout Čerň a stříbro knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čerň a stříbro je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čerň a stříbro kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čerň a stříbro z Paolo Giordano – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čerň a stříbro z Paolo Giordano.

Populární vyhledávání: Čerň a stříbro pdf, stáhnout Čerň a stříbro pdf, stáhnout Čerň a stříbro knihu pdf, Čerň a stříbro kniha ve formátu pdf, zdarma Čerň a stříbro kniha ke stažení, zdarma Čerň a stříbro ebook ve formátu pdf, Čerň a stříbro knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čerň a stříbro pdf? Jak mohu stáhnout Čerň a stříbro kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čerň a stříbro zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čerň a stříbro? stáhnout Čerň a stříbro epub, stáhnout Čerň a stříbro ebook epub, Čerň a stříbro e-kniha ve formátu epub, zdarma Čerň a stříbro ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čerň a stříbro epub? Jak stáhnout knihu Čerň a stříbro ve formátu epub? Čerň a stříbro mobi, stáhnout Čerň a stříbro mobi, stáhnout Čerň a stříbro e-kniha mobi, Čerň a stříbro kniha ve formátu mobi, zdarma Čerň a stříbro ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čerň a stříbro mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čerň a stříbro v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čerň a stříbro z Paolo Giordano zdarma? Jak stáhnout Čerň a stříbro z Paolo Giordano e-knihu zdarma?

Leave a Reply