Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček

Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček

Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček z Milada Motlová

 • Název knihy: Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček
 • Autor knihy: Milada Motlová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2011
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Pro předškoláky
 • ISBN: 978-80-242-2936-2
 • EAN: 9788024229362
 • Dostupné soubory: cesky-spalicek-pohadek-rikadel-hadanek-prislovi-a-pisnicek-d0116138-88143.pdf, cesky-spalicek-pohadek-rikadel-hadanek-prislovi-a-pisnicek-d0116138-88143.epub, cesky-spalicek-pohadek-rikadel-hadanek-prislovi-a-pisnicek-d0116138-88143.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček v dolní části stránky

Shrnutí knihy Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček z Milada Motlová

Český špalíček je originální výbor z textů lidové slovesnosti českého národa, který uspořádala redaktorka, etnografka a známá autorka literatury pro děti Milada Motlová. Do svazku zahrnula říkadla pro nejmenší i balady a milostné romance. Největší prostor věnovala samozřejmě pohádkám, které rozdělila podle náročnosti do několika skupin. Začala od nejjednodušších (např. O veliké řepě, O Smolíčkovi, O Budulínkovi), přes chytrácké (např. Kocour v botách, O hloupém Honzovi, O chytré královně…) po nejkrásnější kouzelné pohádky (Princ Bajaja, Zlatovláska, O Šípkové Růžence, Mahulena, krásná panna…). V knize jich najdete víc než padesát. A k tomu ještě pověsti, přísloví, hádanky, písničky… Autorka nezapomněla ani na vánoční a velikonoční koledy. Dárkovou knihu, která potěší děti i jejich rodiče a prarodiče, vybavila nádhernými ilustracemi známá brněnská ilustrátorka Vlasta Baránková.

Stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček z Milada Motlová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček z Milada Motlová.

Populární vyhledávání: Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček pdf, stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček pdf, stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček knihu pdf, Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček kniha ve formátu pdf, zdarma Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček kniha ke stažení, zdarma Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček ebook ve formátu pdf, Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček pdf? Jak mohu stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček? stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček epub, stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček ebook epub, Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček e-kniha ve formátu epub, zdarma Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček epub? Jak stáhnout knihu Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček ve formátu epub? Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček mobi, stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček mobi, stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček e-kniha mobi, Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček kniha ve formátu mobi, zdarma Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček mobi? Jak mohu stáhnout knihu Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček z Milada Motlová zdarma? Jak stáhnout Český špalíček pohádek, říkadel, hádanek, přísloví a písniček z Milada Motlová e-knihu zdarma?

Leave a Reply