Čest a sláva námořníků

Čest a sláva námořníků

Čest a sláva námořníků stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Čest a sláva námořníků z Jan Štainbruch

 • Název knihy: Čest a sláva námořníků
 • Autor knihy: Jan Štainbruch
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7551-040-2
 • EAN: 9788075510402
 • Dostupné soubory: cest-a-slava-namorniku-315270.pdf, cest-a-slava-namorniku-315270.epub, cest-a-slava-namorniku-315270.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Čest a sláva námořníků v dolní části stránky

Shrnutí knihy Čest a sláva námořníků z Jan Štainbruch

První příběh Čest a sláva námořníků napsal autor původně jako dárek pro otce k jeho osmdesátým narozeninám. Zúročil v něm vzpomínky na svého dědečka – námořníka a korzára (1. světová válka). Následně, byv nakladatelkou požádán o rozšíření publikace, dopsal druhou novelu Ve jménu lidu, příběh strýce, odbojáře, který se za 2. světové války oženil s Němkou. Skutečná barevnost popisu neklidných válečných a poválečných let je dána především autorovými vzpomínkami na sudetský prvek, který v dobách jeho dětství dosud v pohraničí přežíval. Ani jeden z příběhů není čistou biografií. S určitou mírou licence však autor nabízí čtivou formou vhled do osudů obyčejných lidí, kterým však neklidné dvacáté století dalo prožít neobyčejné životy.

Stáhnout Čest a sláva námořníků knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Čest a sláva námořníků je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Čest a sláva námořníků kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Čest a sláva námořníků z Jan Štainbruch – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Čest a sláva námořníků z Jan Štainbruch.

Populární vyhledávání: Čest a sláva námořníků pdf, stáhnout Čest a sláva námořníků pdf, stáhnout Čest a sláva námořníků knihu pdf, Čest a sláva námořníků kniha ve formátu pdf, zdarma Čest a sláva námořníků kniha ke stažení, zdarma Čest a sláva námořníků ebook ve formátu pdf, Čest a sláva námořníků knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Čest a sláva námořníků pdf? Jak mohu stáhnout Čest a sláva námořníků kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Čest a sláva námořníků zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Čest a sláva námořníků? stáhnout Čest a sláva námořníků epub, stáhnout Čest a sláva námořníků ebook epub, Čest a sláva námořníků e-kniha ve formátu epub, zdarma Čest a sláva námořníků ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Čest a sláva námořníků epub? Jak stáhnout knihu Čest a sláva námořníků ve formátu epub? Čest a sláva námořníků mobi, stáhnout Čest a sláva námořníků mobi, stáhnout Čest a sláva námořníků e-kniha mobi, Čest a sláva námořníků kniha ve formátu mobi, zdarma Čest a sláva námořníků ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Čest a sláva námořníků mobi? Jak mohu stáhnout knihu Čest a sláva námořníků v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Čest a sláva námořníků z Jan Štainbruch zdarma? Jak stáhnout Čest a sláva námořníků z Jan Štainbruch e-knihu zdarma?

Leave a Reply