Exodus

Exodus

Exodus stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Exodus z Paul Collier

 • Název knihy: Exodus
 • Autor knihy: Paul Collier
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 260
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7277-557-6
 • EAN: 9788072775576
 • Dostupné soubory: exodus-jak-migrace-meni-nas-svet-316748.pdf, exodus-jak-migrace-meni-nas-svet-316748.epub, exodus-jak-migrace-meni-nas-svet-316748.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Exodus v dolní části stránky

Shrnutí knihy Exodus z Paul Collier

Migrace je jednou z nejnaléhavějších a nejkontroverznějších otázek naší doby – vehementně diskutovaná, prodchnutá ideologií, hluboce rozdělující.
Komu by mělo být dovoleno migrovat a komu ne? Jaké jsou argumenty pro a proti omezování počtu imigrantů?
Paul Collier, renomovaný ekonom a autor bestseleru Miliarda nejchudších, v této knize jasně a výstižně vykládá, jaké dopady má migrace na společnost, a k čemu by vedla neomezená migrace.
Na základě vlastního výzkumu i výsledků výzkumů dalších odborníků autor vysvětluje problém migrace ze tří perspektiv – z perspektivy migrantů samotných, dále těch, kteří zůstávají ve své vlasti a nakonec z perspektivy obyvatel zemí, které migranty přijímají.
Imigrace je jednoduchou ekonomickou rovnicí, ale její dopady jsou složité. Exodus potvrzuje, jak zásadní bude migrační politika ve světě, a zároveň navrhuje řešení, která by pomohla zrychlující se migraci zvládnout.

Kniha nabízí provokativní a velmi výstižnou analýzu problému, který se dotýká nás všech.

Stáhnout Exodus knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Exodus je 260 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Exodus kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Exodus z Paul Collier – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Exodus z Paul Collier.

Populární vyhledávání: Exodus pdf, stáhnout Exodus pdf, stáhnout Exodus knihu pdf, Exodus kniha ve formátu pdf, zdarma Exodus kniha ke stažení, zdarma Exodus ebook ve formátu pdf, Exodus knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Exodus pdf? Jak mohu stáhnout Exodus kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Exodus zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Exodus? stáhnout Exodus epub, stáhnout Exodus ebook epub, Exodus e-kniha ve formátu epub, zdarma Exodus ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Exodus epub? Jak stáhnout knihu Exodus ve formátu epub? Exodus mobi, stáhnout Exodus mobi, stáhnout Exodus e-kniha mobi, Exodus kniha ve formátu mobi, zdarma Exodus ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Exodus mobi? Jak mohu stáhnout knihu Exodus v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Exodus z Paul Collier zdarma? Jak stáhnout Exodus z Paul Collier e-knihu zdarma?

Leave a Reply