Farma

Farma

Farma stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Farma z Tom Rob Smith

 • Název knihy: Farma
 • Autor knihy: Tom Rob Smith
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5223-0
 • EAN: 9788024252230
 • Dostupné soubory: farma-272946.pdf, farma-272946.epub, farma-272946.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Farma v dolní části stránky

Shrnutí knihy Farma z Tom Rob Smith

Autor celosvětového a oceňovaného bestselleru Dítě číslo 44 se tentokrát ponořil do temných vod rodinného psychothrilleru. Daniel je přesvědčen, že jeho rodiče si po odchodu z Londýna užívají klidný důchod na odlehlé farmě v matčině rodném Švédsku. A pak mu jednoho dne zatelefonuje otec. „Volám kvůli matce… Není v pořádku… Fantazíruje – vidí hrozné, hrozné věci.“ Daniel si okamžitě zarezervuje letenku do Švédska, když vtom má další hovor. „Tvůj otec s tebou už určitě mluvil,“ ozve se matčin hlas. „Všechno, co ti ten člověk řekl, je lež… Počkej na mě na Heathrow…“ Daniel je zničehonic nucen rozhodnout se, komu věřit. Matčinu tvrzení o děsivém zločinu, o spiknutí, na němž se podílí i jeho otec? Otcově přesvědčení o matčině duševní nemoci? Klíčem je příběh plný znepokojivých detailů a hlubokých tajemství z minulosti – navíc Daniel skrývá jedno čerstvé, současné…

Stáhnout Farma knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Farma je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Farma kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Farma z Tom Rob Smith – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Farma z Tom Rob Smith.

Populární vyhledávání: Farma pdf, stáhnout Farma pdf, stáhnout Farma knihu pdf, Farma kniha ve formátu pdf, zdarma Farma kniha ke stažení, zdarma Farma ebook ve formátu pdf, Farma knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Farma pdf? Jak mohu stáhnout Farma kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Farma zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Farma? stáhnout Farma epub, stáhnout Farma ebook epub, Farma e-kniha ve formátu epub, zdarma Farma ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Farma epub? Jak stáhnout knihu Farma ve formátu epub? Farma mobi, stáhnout Farma mobi, stáhnout Farma e-kniha mobi, Farma kniha ve formátu mobi, zdarma Farma ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Farma mobi? Jak mohu stáhnout knihu Farma v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Farma z Tom Rob Smith zdarma? Jak stáhnout Farma z Tom Rob Smith e-knihu zdarma?

Leave a Reply