Festival v ulicích

Festival v ulicích

Festival v ulicích stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Festival v ulicích z Petr Humplík

 • Název knihy: Festival v ulicích
 • Autor knihy: Petr Humplík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7520-072-3
 • EAN: 9788075200723
 • Dostupné soubory: festival-v-ulicich-316606.pdf, festival-v-ulicich-316606.epub, festival-v-ulicich-316606.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Festival v ulicích v dolní části stránky

Shrnutí knihy Festival v ulicích z Petr Humplík

Tragikomický příběh jednoho dne, kdy letní hudební festival v industriálně-magické Ostravě zvláštně zamíchá osudy několika zdánlivě obyčejných lidí. Mladý svobodný ajťák, jeho daleko starší ženatý kolega, mzdová účetní žijící s psychiatrem, spolumajitel malé autodílny, kterému utekla žena, bratři, kteří založili rockovou kapelu, rozvedená učitelka v mateřské školce, dvě gymnaziální studentky, mentálně postižený prodavač kávy, ovdovělý učitel na penzi, dvojice hlídkujících policistů, „zdravotní bratr“ a neduživý devítiletý přírodovědec. Jenomže všichni tito na první pohled zcela bezvýznamní až nudní lidé mají své vlastní frustrace a strachy, ale i sny a touhy, které ani zdaleka nejsou obyčejné a nezajímavé. Stejně tak by se nám mohla zdát obyčejná, možná až šedivá a ošklivá i sama Ostrava, ve které se tento příběh odehrává – ale i toto město má své až magické kouzlo, jenom je potřeba se umět dobře dívat. Letní pouliční hudební festivaly jsou už mnoho let tak integrální součástí života ve větších městech, že taky sotva koho napadne v nich vidět něco zvláštního, mnozí z nás jejich existenci už ani pořádně nevnímají. A právě takový jeden vcelku běžný pouliční festival až neuvěřitelným způsobem proplete osudy zhruba desítky těchto „obyčejně neobyčejných“ obyvatel Ostravy – a po jeho skončení už nebude nic jako dřív… Tato kniha, aniž by se snažila hlubokomyslně filosofovat či planě moralizovat, čtenáře donutí klást si otázky o „smyslu života, vesmíru a tak vůbec“ – anebo je aspoň přiměje začít se na svět kolem sebe dívat jinak a vidět poetiku i tam, kde už ji skoro nikdo nevidí.

Stáhnout Festival v ulicích knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Festival v ulicích je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Festival v ulicích kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Festival v ulicích z Petr Humplík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Festival v ulicích z Petr Humplík.

Populární vyhledávání: Festival v ulicích pdf, stáhnout Festival v ulicích pdf, stáhnout Festival v ulicích knihu pdf, Festival v ulicích kniha ve formátu pdf, zdarma Festival v ulicích kniha ke stažení, zdarma Festival v ulicích ebook ve formátu pdf, Festival v ulicích knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Festival v ulicích pdf? Jak mohu stáhnout Festival v ulicích kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Festival v ulicích zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Festival v ulicích? stáhnout Festival v ulicích epub, stáhnout Festival v ulicích ebook epub, Festival v ulicích e-kniha ve formátu epub, zdarma Festival v ulicích ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Festival v ulicích epub? Jak stáhnout knihu Festival v ulicích ve formátu epub? Festival v ulicích mobi, stáhnout Festival v ulicích mobi, stáhnout Festival v ulicích e-kniha mobi, Festival v ulicích kniha ve formátu mobi, zdarma Festival v ulicích ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Festival v ulicích mobi? Jak mohu stáhnout knihu Festival v ulicích v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Festival v ulicích z Petr Humplík zdarma? Jak stáhnout Festival v ulicích z Petr Humplík e-knihu zdarma?

Leave a Reply