Fiškálna udržateľnosť

Fiškálna udržateľnosť

Fiškálna udržateľnosť stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Fiškálna udržateľnosť z Pavol Ochotnický

 • Název knihy: Fiškálna udržateľnosť
 • Autor knihy: Pavol Ochotnický
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8078-538-3
 • EAN: 9788080785383
 • Dostupné soubory: fiskalna-udrzatelnost-347368.pdf, fiskalna-udrzatelnost-347368.epub, fiskalna-udrzatelnost-347368.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Fiškálna udržateľnosť v dolní části stránky

Shrnutí knihy Fiškálna udržateľnosť z Pavol Ochotnický

Spracovanie tejto vedeckej monografie bolo motivované snahou o vedeckú objektivizáciu konceptu udržateľnosti/neudržateľnosti verejných dlhov či udržateľnosti fiškálnej politiky, a to pomocou modelových prístupov, ďalej snahou o stanovenie kľúčových fiškálnych indikátorov a faktorov, makroekonomických premenných, exogénnych šokov a ich kanálov, ktoré spolu s fiškálnou politikou determinujú fiškálnu udržateľnosť, resp. neudržateľnosť.

Cieľom je takisto porovnať jednotlivé teoretické i aplikačné prístupy a indikátory využívané na meranie udržateľnosti. V nemalej miere je motiváciou prispieť k vedeckej objektivizácii a k posúdeniu stavu a udržateľnosti ekonomiky SR z pohľadu ex post, ako aj jej ex ante hodnotenia. Monografia vychádza z poznatkov a výsledkov autora získaných v rámci vedenia projektu VEGA, výsledkov výstupov v rámci projektu tvorby Centra excelentnosti na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, projektu reformy riadenia verejných financií SR, z výsledkov ďalších vlastných výskumov a výstupov uvedených v zozname literatúry. Je vhodným zdrojom poznatkov nielen pre vedeckú komunitu, ale aj ďalších odborníkov z oblasti verejných financií.

Stáhnout Fiškálna udržateľnosť knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Fiškálna udržateľnosť je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Fiškálna udržateľnosť kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Fiškálna udržateľnosť z Pavol Ochotnický – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Fiškálna udržateľnosť z Pavol Ochotnický.

Populární vyhledávání: Fiškálna udržateľnosť pdf, stáhnout Fiškálna udržateľnosť pdf, stáhnout Fiškálna udržateľnosť knihu pdf, Fiškálna udržateľnosť kniha ve formátu pdf, zdarma Fiškálna udržateľnosť kniha ke stažení, zdarma Fiškálna udržateľnosť ebook ve formátu pdf, Fiškálna udržateľnosť knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Fiškálna udržateľnosť pdf? Jak mohu stáhnout Fiškálna udržateľnosť kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Fiškálna udržateľnosť zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Fiškálna udržateľnosť? stáhnout Fiškálna udržateľnosť epub, stáhnout Fiškálna udržateľnosť ebook epub, Fiškálna udržateľnosť e-kniha ve formátu epub, zdarma Fiškálna udržateľnosť ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Fiškálna udržateľnosť epub? Jak stáhnout knihu Fiškálna udržateľnosť ve formátu epub? Fiškálna udržateľnosť mobi, stáhnout Fiškálna udržateľnosť mobi, stáhnout Fiškálna udržateľnosť e-kniha mobi, Fiškálna udržateľnosť kniha ve formátu mobi, zdarma Fiškálna udržateľnosť ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Fiškálna udržateľnosť mobi? Jak mohu stáhnout knihu Fiškálna udržateľnosť v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Fiškálna udržateľnosť z Pavol Ochotnický zdarma? Jak stáhnout Fiškálna udržateľnosť z Pavol Ochotnický e-knihu zdarma?

Leave a Reply