Finančné trhy

Finančné trhy

Finančné trhy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Finančné trhy z Viera Malacká

 • Název knihy: Finančné trhy
 • Autor knihy: Viera Malacká
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 664
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8168-330-5
 • EAN: 9788081683305
 • Dostupné soubory: financne-trhy-347109.pdf, financne-trhy-347109.epub, financne-trhy-347109.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Finančné trhy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Finančné trhy z Viera Malacká

Publikácia Finančné trhy – nástroje a transakcie nadväzuje na predchádzajúce vydanie, pričom bolo nevyhnutné poukázať na nové problémy v oblasti ekonomickej teórie, ako aj hospodárskej praxe, súvisiace s globálnou finančnou krízou. Okrem opisu a analýzy jednotlivých nástrojov a ich oceňovania sa autori sústredili aj na mechanizmus riešenia dlhovej krízy v rámci Európy či kvantifikácie a zaistenia kreditného a trhového rizika. Vzhľadom na problém nízkej transparentnosti a virtualizácie obchodov na finančných trhov sa snažili detailnejšie spracovať aj problematiku obchodovania na kapitálových trhoch s osobitným dôrazom na využitie derivátov. Práve oni výraznou mierou prispievajú k tomu, že najmä hodnota transakcií na finančných trhoch vo finančnom vyjadrení sa čoraz viac vzďaľuje od výstupov reálnej ekonomiky.
Autori venovali pozornosť najmä týmto oblastiam: základy investovania, peňažný trh, devízový trh – Forex, kapitálový trh a akciový trh.

Publikácia je určená nielen študentom a doktorandom ekonomických fakúle vysokých škôl, ale aj zamestnancom finančných inštitúcií a hospodárskej praxe.

Stáhnout Finančné trhy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Finančné trhy je 664 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Finančné trhy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Finančné trhy z Viera Malacká – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Finančné trhy z Viera Malacká.

Populární vyhledávání: Finančné trhy pdf, stáhnout Finančné trhy pdf, stáhnout Finančné trhy knihu pdf, Finančné trhy kniha ve formátu pdf, zdarma Finančné trhy kniha ke stažení, zdarma Finančné trhy ebook ve formátu pdf, Finančné trhy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Finančné trhy pdf? Jak mohu stáhnout Finančné trhy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Finančné trhy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Finančné trhy? stáhnout Finančné trhy epub, stáhnout Finančné trhy ebook epub, Finančné trhy e-kniha ve formátu epub, zdarma Finančné trhy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Finančné trhy epub? Jak stáhnout knihu Finančné trhy ve formátu epub? Finančné trhy mobi, stáhnout Finančné trhy mobi, stáhnout Finančné trhy e-kniha mobi, Finančné trhy kniha ve formátu mobi, zdarma Finančné trhy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Finančné trhy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Finančné trhy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Finančné trhy z Viera Malacká zdarma? Jak stáhnout Finančné trhy z Viera Malacká e-knihu zdarma?

Leave a Reply