Finanční gramotnost pro každého

Finanční gramotnost pro každého

Finanční gramotnost pro každého stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Finanční gramotnost pro každého z Karel Tomek

 • Název knihy: Finanční gramotnost pro každého
 • Autor knihy: Karel Tomek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 9788086666648
 • EAN: 9788086666648
 • Dostupné soubory: financni-gramotnost-pro-kazdeho-316307.pdf, financni-gramotnost-pro-kazdeho-316307.epub, financni-gramotnost-pro-kazdeho-316307.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Finanční gramotnost pro každého v dolní části stránky

Shrnutí knihy Finanční gramotnost pro každého z Karel Tomek

Knížka není učebnicí ekonomie ani zaručeným návodem ke zbohatnutí. Nabízí strukturovaný pohled na věci, se kterými se běžně potkáváme a souvisí s penězi a hospodařením. Kniha má posloužit každému, kdo si chce utřídit základní pojmy a znalosti z oblasti financí.
Obsah vychází ze Standardu finanční gramotnosti a opírá se o praktické životní situace. Díky jednoduchému jazyku knihy může tématu porozumět opravdu každý.
Kniha je určena široké veřejnosti bez rozdílu věku, rodičům, pedagogům všech typů škol, organizacím a úřadům, které pracují s lidmi ve složitých finančních situacích.
Autoři se pokusili srozumitelným jazykem popsat a uspořádat základní ekonomické pojmy a vztahy tak, jak se s nimi potkáváme v každodenním životě.

Stáhnout Finanční gramotnost pro každého knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Finanční gramotnost pro každého je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Finanční gramotnost pro každého kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Finanční gramotnost pro každého z Karel Tomek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Finanční gramotnost pro každého z Karel Tomek.

Populární vyhledávání: Finanční gramotnost pro každého pdf, stáhnout Finanční gramotnost pro každého pdf, stáhnout Finanční gramotnost pro každého knihu pdf, Finanční gramotnost pro každého kniha ve formátu pdf, zdarma Finanční gramotnost pro každého kniha ke stažení, zdarma Finanční gramotnost pro každého ebook ve formátu pdf, Finanční gramotnost pro každého knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Finanční gramotnost pro každého pdf? Jak mohu stáhnout Finanční gramotnost pro každého kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Finanční gramotnost pro každého zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Finanční gramotnost pro každého? stáhnout Finanční gramotnost pro každého epub, stáhnout Finanční gramotnost pro každého ebook epub, Finanční gramotnost pro každého e-kniha ve formátu epub, zdarma Finanční gramotnost pro každého ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Finanční gramotnost pro každého epub? Jak stáhnout knihu Finanční gramotnost pro každého ve formátu epub? Finanční gramotnost pro každého mobi, stáhnout Finanční gramotnost pro každého mobi, stáhnout Finanční gramotnost pro každého e-kniha mobi, Finanční gramotnost pro každého kniha ve formátu mobi, zdarma Finanční gramotnost pro každého ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Finanční gramotnost pro každého mobi? Jak mohu stáhnout knihu Finanční gramotnost pro každého v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Finanční gramotnost pro každého z Karel Tomek zdarma? Jak stáhnout Finanční gramotnost pro každého z Karel Tomek e-knihu zdarma?

Leave a Reply