Finanční matematika v praxi

Finanční matematika v praxi

Finanční matematika v praxi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Finanční matematika v praxi z Martin Širůček

 • Název knihy: Finanční matematika v praxi
 • Autor knihy: Martin Širůček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 978-80-271-0250-1
 • EAN: 9788027102501
 • Dostupné soubory: financni-matematika-v-praxi-315649.pdf, financni-matematika-v-praxi-315649.epub, financni-matematika-v-praxi-315649.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Finanční matematika v praxi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Finanční matematika v praxi z Martin Širůček

Kniha se jako jediná na našem trhu věnuje komplexně a prakticky všem klíčovým oblastem finanční matematiky, používaným při řízení osobních financí a v podnikové sféře. Nejvýraznější změny nového vydání se týkají investic na dluhopisovém trhu, akciovém trhu a operací na měnovém trhu. Autoři reflektují aktuální dění na trzích a vysvětlují jeho důsledky pro investory. Všechna témata finanční matematiky jsou v knize vysvětlena na praktických příkladech a ukázkách. Každá kapitola je navíc doplněna o výukové video, které je volně ke shlédnutí na internetu. Základní výhodou knihy je velká srozumitelnost a praktičnost. Ocení ji každý, kdo chce finanční matematiku používat ve svůj prospěch, ať už v podnikové praxi nebo v osobním životě, například studenti vysokých škol ekonomického zaměření, investoři a pracovníci finančních institucí a podnikové sféry.

Stáhnout Finanční matematika v praxi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Finanční matematika v praxi je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Finanční matematika v praxi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Finanční matematika v praxi z Martin Širůček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Finanční matematika v praxi z Martin Širůček.

Populární vyhledávání: Finanční matematika v praxi pdf, stáhnout Finanční matematika v praxi pdf, stáhnout Finanční matematika v praxi knihu pdf, Finanční matematika v praxi kniha ve formátu pdf, zdarma Finanční matematika v praxi kniha ke stažení, zdarma Finanční matematika v praxi ebook ve formátu pdf, Finanční matematika v praxi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Finanční matematika v praxi pdf? Jak mohu stáhnout Finanční matematika v praxi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Finanční matematika v praxi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Finanční matematika v praxi? stáhnout Finanční matematika v praxi epub, stáhnout Finanční matematika v praxi ebook epub, Finanční matematika v praxi e-kniha ve formátu epub, zdarma Finanční matematika v praxi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Finanční matematika v praxi epub? Jak stáhnout knihu Finanční matematika v praxi ve formátu epub? Finanční matematika v praxi mobi, stáhnout Finanční matematika v praxi mobi, stáhnout Finanční matematika v praxi e-kniha mobi, Finanční matematika v praxi kniha ve formátu mobi, zdarma Finanční matematika v praxi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Finanční matematika v praxi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Finanční matematika v praxi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Finanční matematika v praxi z Martin Širůček zdarma? Jak stáhnout Finanční matematika v praxi z Martin Širůček e-knihu zdarma?

Leave a Reply