Flow a práce

Flow a práce

Flow a práce stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Flow a práce z Mihaly Csikszentmihalyi

 • Název knihy: Flow a práce
 • Autor knihy: Mihaly Csikszentmihalyi
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Šťastný a úspěšný život
 • ISBN: 978-80-262-1198-3
 • EAN: 9788026211983
 • Dostupné soubory: flow-a-prace-314480.pdf, flow-a-prace-314480.epub, flow-a-prace-314480.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Flow a práce v dolní části stránky

Shrnutí knihy Flow a práce z Mihaly Csikszentmihalyi

Profesor Csikszentmihalyi celosvětově proslul knihou Flow. V publikaci Flow na pracovišti aplikuje svůj slavný koncept na pracovní prostředí a svět organizací. Autor zpovídal několik desítek úspěšných manažerů s vysokým morálním kreditem, aby zjistil, co zlepšuje pracovní prostředí a lidské fungování v něm. Ukazuje se, že odpovědi manažerů jsou slučitelné s konceptem flow. Flow lidi podporuje v tom, aby co nejvíce využívali svůj potenciál. K tomu, aby flow zakoušeli, potřebují mít jasné cíle; musí dostávat zpětnou vazbu; výzvy, s nimiž se potýkají, a jejich schopnosti musejí být ve vhodné rovnováze. Kniha představuje svět práce jako ústřední sílu v lidském životě a ukazuje, že vysoké pracovní nasazení lze snadno sloučit s optimálním fungováním a pozitivním prožíváním.

Prof. Mihaly Csikszentmihalyi působil jako vedoucí katedry psychologie na Chicagské univerzitě a nyní pracuje na Claremont Graduate University. Pochází z Maďarska. Je jedním z čelných představitelů pozitivní psychologie, ve svých výzkumech a pracích se zabývá především konceptem flow a jeho souvislostmi s rozvojem osobnosti, kreativitou, motivací, smysluplností apod. V češtině vyšla jeho kniha Flow (naposledy Portál, 2015).

Stáhnout Flow a práce knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Flow a práce je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Flow a práce kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Flow a práce z Mihaly Csikszentmihalyi – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Flow a práce z Mihaly Csikszentmihalyi.

Populární vyhledávání: Flow a práce pdf, stáhnout Flow a práce pdf, stáhnout Flow a práce knihu pdf, Flow a práce kniha ve formátu pdf, zdarma Flow a práce kniha ke stažení, zdarma Flow a práce ebook ve formátu pdf, Flow a práce knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Flow a práce pdf? Jak mohu stáhnout Flow a práce kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Flow a práce zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Flow a práce? stáhnout Flow a práce epub, stáhnout Flow a práce ebook epub, Flow a práce e-kniha ve formátu epub, zdarma Flow a práce ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Flow a práce epub? Jak stáhnout knihu Flow a práce ve formátu epub? Flow a práce mobi, stáhnout Flow a práce mobi, stáhnout Flow a práce e-kniha mobi, Flow a práce kniha ve formátu mobi, zdarma Flow a práce ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Flow a práce mobi? Jak mohu stáhnout knihu Flow a práce v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Flow a práce z Mihaly Csikszentmihalyi zdarma? Jak stáhnout Flow a práce z Mihaly Csikszentmihalyi e-knihu zdarma?

Leave a Reply