Francouzky netloustnou

Francouzky netloustnou

Francouzky netloustnou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Francouzky netloustnou z Mireille Guiliano

 • Název knihy: Francouzky netloustnou
 • Autor knihy: Mireille Guiliano
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 280
 • Žánrové knihy: Zdravá kuchyně a diety
 • ISBN: 978-80-7549-138-1
 • EAN: 9788075491381
 • Dostupné soubory: francouzky-netloustnou-tajemstvi-vecne-stihlosti-308263.pdf, francouzky-netloustnou-tajemstvi-vecne-stihlosti-308263.epub, francouzky-netloustnou-tajemstvi-vecne-stihlosti-308263.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Francouzky netloustnou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Francouzky netloustnou z Mireille Guiliano

Mireille jednoho dne odjela jako mladá štíhlá studentka do Spojených států a po několika semestrech se vracela do Francie s nebývalou nadváhou. Díky rodinnému lékaři se jí brzy podařilo vrátit k původnímu stylu života – a také vzhledu. Autorka na vlastní zkušenosti odkrývá tajemství francouzského paradoxu, který spočívá v tom, že právě Francouzky, jež jsou známé svým požitkářstvím, zůstávají až do vysokého věku štíhlé a vitální. Nevnucuje čtenářům konkrétní způsob stravování či dodržování jakési módní redukční diety. Poučně, zábavně i rafinovaně se vyznává ze své radosti z jídla i ze života. Učí, jak naslouchat svým potřebám, jak je uspokojovat a vychutnávat s mírou to, co nám každý den i prostřený stůl nabízí. Autorka nezapře svou vášeň pro gastronomii, neboť vyprávění doplňují recepty, mnohé zajímavosti o různých potravinách a spousta triků jak si uchovat získanou štíhlost. Chvílemi k nám promlouvá také jako psycholožka, potom jako lékařka, ale vždy je to žena, která miluje krásu, harmonii pestrých chutí a neodolatelných vůní a jež si málokdy odepře potěšení z pečiva, čokolády a šampaňského. Netýrejme se "zaručenými" dietami, ale naučme se hýčkat tak, abychom byli zdraví, šťastní, usměvaví a neztráceli energii.

Stáhnout Francouzky netloustnou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Francouzky netloustnou je 280 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Francouzky netloustnou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Francouzky netloustnou z Mireille Guiliano – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Francouzky netloustnou z Mireille Guiliano.

Populární vyhledávání: Francouzky netloustnou pdf, stáhnout Francouzky netloustnou pdf, stáhnout Francouzky netloustnou knihu pdf, Francouzky netloustnou kniha ve formátu pdf, zdarma Francouzky netloustnou kniha ke stažení, zdarma Francouzky netloustnou ebook ve formátu pdf, Francouzky netloustnou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Francouzky netloustnou pdf? Jak mohu stáhnout Francouzky netloustnou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Francouzky netloustnou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Francouzky netloustnou? stáhnout Francouzky netloustnou epub, stáhnout Francouzky netloustnou ebook epub, Francouzky netloustnou e-kniha ve formátu epub, zdarma Francouzky netloustnou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Francouzky netloustnou epub? Jak stáhnout knihu Francouzky netloustnou ve formátu epub? Francouzky netloustnou mobi, stáhnout Francouzky netloustnou mobi, stáhnout Francouzky netloustnou e-kniha mobi, Francouzky netloustnou kniha ve formátu mobi, zdarma Francouzky netloustnou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Francouzky netloustnou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Francouzky netloustnou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Francouzky netloustnou z Mireille Guiliano zdarma? Jak stáhnout Francouzky netloustnou z Mireille Guiliano e-knihu zdarma?

Leave a Reply