Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3

Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3

Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 z Marie Pravdová

 • Název knihy: Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3
 • Autor knihy: Marie Pravdová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 552
 • Žánrové knihy: Učebnice a příručky
 • ISBN: 978-80-7335-468-8
 • EAN: 9788073354688
 • Dostupné soubory: francouzstina-pro-pokr-samouky-1-dil-325438.pdf, francouzstina-pro-pokr-samouky-1-dil-325438.epub, francouzstina-pro-pokr-samouky-1-dil-325438.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 v dolní části stránky

Shrnutí knihy Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 z Marie Pravdová

Učebnice je určena všem, kdo zvládli základy francouzštiny. V úvodní lekci se opakují nejzákladnější jevy, v dalších lekcích se postupně připomínají další. Zároveň se probírají do větší hloubky jevy, které studující zná z jakékoli učebnice pro začátečníky (studium podle Francouzštiny pro samouky není tedy podmínkou). Každá lekce této učebnice obsahuje úvodní text a z něj vycházejí cvičení na vybrané obtížné jevy francouzské gramatiky, na prohloubení či rozšíření znalostí o nich, probírají se různé tematické okruhy a pozornost se věnuje i článkům z tisku. Učebnice obsahuje i několikařádkové vtipy, kuchařské recepty, přísloví, pořekadla či písňové texty a je doplněna ilustracemi. Autorka klade důraz na nejautentičtější mluvenou francouzštinu a seznamuje uživatele i s okrajovými formami jazyka, jako je např. verlan.
Součástí učebnice je klíč ke cvičením, podrobný rejstřík a francouzsko-český slovníček. Do učebnice je vloženo CD s téměř třemi hodinami nahrávek v MP3, na nichž rodilí mluvčí nahráli úvodní texty a dialogy lekcí a vybraná cvičení.

Stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 je 552 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 z Marie Pravdová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 z Marie Pravdová.

Populární vyhledávání: Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 pdf, stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 pdf, stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 knihu pdf, Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 kniha ve formátu pdf, zdarma Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 kniha ke stažení, zdarma Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 ebook ve formátu pdf, Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 pdf? Jak mohu stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3? stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 epub, stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 ebook epub, Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 e-kniha ve formátu epub, zdarma Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 epub? Jak stáhnout knihu Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 ve formátu epub? Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 mobi, stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 mobi, stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 e-kniha mobi, Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 kniha ve formátu mobi, zdarma Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 mobi? Jak mohu stáhnout knihu Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 z Marie Pravdová zdarma? Jak stáhnout Francouzština pro pokročilé samouky 1 + CDmp3 z Marie Pravdová e-knihu zdarma?

Leave a Reply