Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi

Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi

Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi z Marie Ocisková

 • Název knihy: Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi
 • Autor knihy: Marie Ocisková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 284
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-247-5822-0
 • EAN: 9788024758220
 • Dostupné soubory: generalizovana-uzkostna-porucha-v-klinicke-praxi-325513.pdf, generalizovana-uzkostna-porucha-v-klinicke-praxi-325513.epub, generalizovana-uzkostna-porucha-v-klinicke-praxi-325513.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi z Marie Ocisková

Kniha je věnována jedné z nejčastějších chronických poruch neurotického spektra, která podstatně zhoršuje kvalitu života pacienta i jeho blízkých a způsobuje jim výrazné utrpení. Často nebývá rozpoznána a pacientovi je stanovena mylná diagnóza; je léčen pro domnělá tělesná onemocnění u praktického lékaře a na somatických odděleních, místo aby mu byla poskytnuta specializovaná psychiatrická péče.

Monografie se zabývá diagnostikou, etiopatogenezí a léčbou této závažné psychické poruchy, popisem komorbidity, diferenciální diagnostiky i sociálními aspekty, které s generalizovanou úzkostnou poruchou souvisejí, mimo jiné stigmatizace a sebestigmatizace. Léčebná část ukazuje nejdůležitější farmakologické a psychoterapeutické postupy včetně současných algoritmů.
Publikace je určena především klinickým pracovníkům, zejména psychiatrům a psychologům, ale také praktickým lékařům a poradenským pracovníkům, kteří se pacientům s generalizovanou úzkostnou poruchou věnují jak diagnosticky, tak léčebně nebo poradensky.

Stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi je 284 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi z Marie Ocisková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi z Marie Ocisková.

Populární vyhledávání: Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi pdf, stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi pdf, stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi knihu pdf, Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi kniha ve formátu pdf, zdarma Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi kniha ke stažení, zdarma Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi ebook ve formátu pdf, Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi pdf? Jak mohu stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi? stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi epub, stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi ebook epub, Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi e-kniha ve formátu epub, zdarma Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi epub? Jak stáhnout knihu Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi ve formátu epub? Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi mobi, stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi mobi, stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi e-kniha mobi, Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi kniha ve formátu mobi, zdarma Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi z Marie Ocisková zdarma? Jak stáhnout Generalizovaná úzkostná porucha v klinické praxi z Marie Ocisková e-knihu zdarma?

Leave a Reply