Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ghost in the Shell z Masamune Shirow

 • Název knihy: Ghost in the Shell
 • Autor knihy: Masamune Shirow
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 348
 • Žánrové knihy: Komiks pro dospělé a mládež
 • ISBN: 978-80-7449-490-1
 • EAN: 9788074494901
 • Dostupné soubory: ghost-in-the-shell-325400.pdf, ghost-in-the-shell-325400.epub, ghost-in-the-shell-325400.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ghost in the Shell v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ghost in the Shell z Masamune Shirow

Píše se jednadvacáté století a hranice mezi člověkem a strojem je čím dál nejasnější. Lidé mají mechanické implantáty a stroje jsou vylepšovány pomocí lidské tkáně. Agentka Motoko Kusanagi je členem speciální jednotky, která pronásleduje nebezpečné teroristy a kyberzločince. Především vražedné hackery, kteří se dokáží nabourat i do lidského mozku. A za tím vším stojí možná ještě něco víc… Crew tento rok splatí jeden ze zásadních komiksových dluhů! Vydá kultovní mangu, která inspirovala několik proslulých filmů, počítačových her a úžasný animovaný seriál. Ghosti in the Shell je dílo, které položilo základy pro moderní mangu. Kreslíř a scenárista Masamune Širó je tak ikonickou postavou, že při nákupu práv se muselo podepsat, že i v českém komiksu zůstanou jím napsané zvukové efekty a poznámky – a budou se překládat zvlášť. Tohle zkrátka není jen akční sci-fi. Širó do mangy vložil vlastní filozofii, teze o sociálních problémech i následcích technologického vývoje. I proto se k Ghost in the Shell stále vrací jak čtenáři, tak tvůrci, kteří hledají inspiraci.

Stáhnout Ghost in the Shell knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ghost in the Shell je 348 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ghost in the Shell kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ghost in the Shell z Masamune Shirow – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ghost in the Shell z Masamune Shirow.

Populární vyhledávání: Ghost in the Shell pdf, stáhnout Ghost in the Shell pdf, stáhnout Ghost in the Shell knihu pdf, Ghost in the Shell kniha ve formátu pdf, zdarma Ghost in the Shell kniha ke stažení, zdarma Ghost in the Shell ebook ve formátu pdf, Ghost in the Shell knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ghost in the Shell pdf? Jak mohu stáhnout Ghost in the Shell kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ghost in the Shell zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ghost in the Shell? stáhnout Ghost in the Shell epub, stáhnout Ghost in the Shell ebook epub, Ghost in the Shell e-kniha ve formátu epub, zdarma Ghost in the Shell ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ghost in the Shell epub? Jak stáhnout knihu Ghost in the Shell ve formátu epub? Ghost in the Shell mobi, stáhnout Ghost in the Shell mobi, stáhnout Ghost in the Shell e-kniha mobi, Ghost in the Shell kniha ve formátu mobi, zdarma Ghost in the Shell ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ghost in the Shell mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ghost in the Shell v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ghost in the Shell z Masamune Shirow zdarma? Jak stáhnout Ghost in the Shell z Masamune Shirow e-knihu zdarma?

Leave a Reply