Gladiátor

Gladiátor

Gladiátor stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Gladiátor z Philipp Vandenberg

 • Název knihy: Gladiátor
 • Autor knihy: Philipp Vandenberg
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-242-4692-5
 • EAN: 9788024246925
 • Dostupné soubory: gladiator-237386.pdf, gladiator-237386.epub, gladiator-237386.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Gladiátor v dolní části stránky

Shrnutí knihy Gladiátor z Philipp Vandenberg

Historický román se odehrává v 1. století n. l. v císařském Římě, sleduje osudy Gaia Vitellia, nejslavnějšího římského gladiátora. Mladík sem přijíždí s úmyslem živit se jako kotlář. Náhoda mu však přihraje do cesty krásnou kurtizánu Messalinu, manželku císaře Claudia, která mu nabídne svou přízeň a rozhodne se z Vitellia udělat idol, gladiátora, o němž bude hovořit celý svět. Na pozadí historické fresky zachycující život antické metropole, zákulisí krutého divadla v arénách i pletichy u dvora se odehrává příběh čisté lásky Vitellia k židovské dívce Rebece. Vitellius zažije i výstřelky krvežíznivého Nerona, pronásledování křesťanů a požár Říma. Z někdejšího nesmělého mladíka se stává slavný gladiátor, ctihodný Říman a bohatý muž. Osud je však neúprosný; tragická věštba se naplňuje…

Stáhnout Gladiátor knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Gladiátor je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Gladiátor kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Gladiátor z Philipp Vandenberg – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Gladiátor z Philipp Vandenberg.

Populární vyhledávání: Gladiátor pdf, stáhnout Gladiátor pdf, stáhnout Gladiátor knihu pdf, Gladiátor kniha ve formátu pdf, zdarma Gladiátor kniha ke stažení, zdarma Gladiátor ebook ve formátu pdf, Gladiátor knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Gladiátor pdf? Jak mohu stáhnout Gladiátor kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Gladiátor zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Gladiátor? stáhnout Gladiátor epub, stáhnout Gladiátor ebook epub, Gladiátor e-kniha ve formátu epub, zdarma Gladiátor ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Gladiátor epub? Jak stáhnout knihu Gladiátor ve formátu epub? Gladiátor mobi, stáhnout Gladiátor mobi, stáhnout Gladiátor e-kniha mobi, Gladiátor kniha ve formátu mobi, zdarma Gladiátor ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Gladiátor mobi? Jak mohu stáhnout knihu Gladiátor v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Gladiátor z Philipp Vandenberg zdarma? Jak stáhnout Gladiátor z Philipp Vandenberg e-knihu zdarma?

Leave a Reply