Hadohlavec

Hadohlavec

Hadohlavec stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hadohlavec z Peter May

 • Název knihy: Hadohlavec
 • Autor knihy: Peter May
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7577-140-7
 • EAN: 9788075771407
 • Dostupné soubory: hadohlavec-316617.pdf, hadohlavec-316617.epub, hadohlavec-316617.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hadohlavec v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hadohlavec z Peter May

Čtvrtý díl ze série čínských thrillerů Americká patoložka Margaret Campbellová se vrací domů, kde ji však čeká kamion plný mrtvých Číňanů a konfrontace s vlastní minulostí. Pekingský detektiv Li Jen je poslán na čínské velvyslanectví do Washingtonu, aby zjistil, proč se jeho krajané udusili v uzavřeném chladicím voze v jižním Texasu. Navíc se opět setká se ženou, která utekla z Číny i z jeho života. Dostanou za úkol znovu spolupracovat a přijít na to, kdo stojí za obchodem s ilegálními čínskými imigranty, který vedl k texaské tragédii. Zjistí, že imigranti byli nedobrovolnými přenašeči smrticího nákladu. Li a Margaret, zápasící s démony společné minulosti, se ocitnou v závodu s časem, aby zneškodnili biologickou časovanou bombu, která hrozí, že zničí nejen jejich budoucnost, ale budoucnost celého lidstva.

Stáhnout Hadohlavec knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hadohlavec je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hadohlavec kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hadohlavec z Peter May – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hadohlavec z Peter May.

Populární vyhledávání: Hadohlavec pdf, stáhnout Hadohlavec pdf, stáhnout Hadohlavec knihu pdf, Hadohlavec kniha ve formátu pdf, zdarma Hadohlavec kniha ke stažení, zdarma Hadohlavec ebook ve formátu pdf, Hadohlavec knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hadohlavec pdf? Jak mohu stáhnout Hadohlavec kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hadohlavec zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hadohlavec? stáhnout Hadohlavec epub, stáhnout Hadohlavec ebook epub, Hadohlavec e-kniha ve formátu epub, zdarma Hadohlavec ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hadohlavec epub? Jak stáhnout knihu Hadohlavec ve formátu epub? Hadohlavec mobi, stáhnout Hadohlavec mobi, stáhnout Hadohlavec e-kniha mobi, Hadohlavec kniha ve formátu mobi, zdarma Hadohlavec ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hadohlavec mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hadohlavec v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hadohlavec z Peter May zdarma? Jak stáhnout Hadohlavec z Peter May e-knihu zdarma?

Leave a Reply