Hadrový panák

Hadrový panák

Hadrový panák stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hadrový panák z Daniel Cole

 • Název knihy: Hadrový panák
 • Autor knihy: Daniel Cole
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5893-5
 • EAN: 9788024258935
 • Dostupné soubory: hadrovy-panak-345752.pdf, hadrovy-panak-345752.epub, hadrovy-panak-345752.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hadrový panák v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hadrový panák z Daniel Cole

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit.

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…

Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků.

Stáhnout Hadrový panák knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hadrový panák je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hadrový panák kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hadrový panák z Daniel Cole – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hadrový panák z Daniel Cole.

Populární vyhledávání: Hadrový panák pdf, stáhnout Hadrový panák pdf, stáhnout Hadrový panák knihu pdf, Hadrový panák kniha ve formátu pdf, zdarma Hadrový panák kniha ke stažení, zdarma Hadrový panák ebook ve formátu pdf, Hadrový panák knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hadrový panák pdf? Jak mohu stáhnout Hadrový panák kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hadrový panák zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hadrový panák? stáhnout Hadrový panák epub, stáhnout Hadrový panák ebook epub, Hadrový panák e-kniha ve formátu epub, zdarma Hadrový panák ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hadrový panák epub? Jak stáhnout knihu Hadrový panák ve formátu epub? Hadrový panák mobi, stáhnout Hadrový panák mobi, stáhnout Hadrový panák e-kniha mobi, Hadrový panák kniha ve formátu mobi, zdarma Hadrový panák ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hadrový panák mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hadrový panák v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hadrový panák z Daniel Cole zdarma? Jak stáhnout Hadrový panák z Daniel Cole e-knihu zdarma?

Leave a Reply