Hana

Hana

Hana stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hana z Alena Mornštajnová

 • Název knihy: Hana
 • Autor knihy: Alena Mornštajnová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 310
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7491-940-4
 • EAN: 9788074919404
 • Dostupné soubory: hana-312792.pdf, hana-312792.epub, hana-312792.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hana v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hana z Alena Mornštajnová

Třetí román úspěšné české autorkyExistuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení.A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen?Co když je to všechno jen shoda okolností a člověk je pouze bezmocným nástrojem osudu?Je zima roku 1954 a devítiletá Mira se přes zákaz rodičů vypraví k řece jezdit na ledových krách. Spadne do vody, čímž se její neposlušnost prozradí, a je za to potrestána tím, že na rodinné oslavě nedostane zákusek. Nevinná příhoda z dětství však pro Miru znamená zásadní životn zvrat. Následuje tragédie, která ji na dlouhá léta připoutá k nemluvné a depresivní tetě Haně a odhalí pohnutou rodinnou historii, jež nadále popluje s proudem jejího života jako ledová kra.Příběh, který vychází ze skutečných událostí, popisuje Alena Mornštajnová ve strhujícím tempu a se smyslem pro dramatičnost, až má čtenář pocit, že sleduje napínavý film. Zůstává jen otázka, zda se kra osudu nakonec přece jen rozpustí…

Stáhnout Hana knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hana je 310 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hana kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hana z Alena Mornštajnová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hana z Alena Mornštajnová.

Populární vyhledávání: Hana pdf, stáhnout Hana pdf, stáhnout Hana knihu pdf, Hana kniha ve formátu pdf, zdarma Hana kniha ke stažení, zdarma Hana ebook ve formátu pdf, Hana knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hana pdf? Jak mohu stáhnout Hana kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hana zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hana? stáhnout Hana epub, stáhnout Hana ebook epub, Hana e-kniha ve formátu epub, zdarma Hana ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hana epub? Jak stáhnout knihu Hana ve formátu epub? Hana mobi, stáhnout Hana mobi, stáhnout Hana e-kniha mobi, Hana kniha ve formátu mobi, zdarma Hana ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hana mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hana v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hana z Alena Mornštajnová zdarma? Jak stáhnout Hana z Alena Mornštajnová e-knihu zdarma?

Leave a Reply