Hřebeček

Hřebeček

Hřebeček stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hřebeček z František Skácelík

 • Název knihy: Hřebeček
 • Autor knihy: František Skácelík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 199
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-904423-8-2
 • EAN: 9788090442382
 • Dostupné soubory: hrebecek-312335.pdf, hrebecek-312335.epub, hrebecek-312335.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hřebeček v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hřebeček z František Skácelík

Druhý zloděj, který se rozhodl minout kmeny a dát se stranou kolem lesíku, dostihl cesty, kterou ujížděl Řehoř a štval svého koně do stále prudšího běhu. Zloděj dorazil k Maryšce, vysadil vzpouzející se dívku na sedlo před sebe a nedbaje jejího volání o pomoc, ujížděl s ní…
Řehoř dohonil prchajícího ničemu. Sotva však přilehl s Hřebečkem k boku jeho koně, chopil zloděj prudkým pohybem ruky Hřebečka za uzdu a chechtaje se zlomyslně mumlal: „Tak přece jsem chytil mládenečka na ženskou návnadu. Ženskou si nech, ale kůň je můj!“ Sotva to však vyslovil, stál už Řehoř vzpřímen na sedle a vytrhl Maryšku z ruky ničemovy. Skoro v témž okamžiku se vzepjal Hřebeček mohutným skokem, vyrval uzdu z ruky zlodějovy, několika novými skoky se octl před spílajícím a překvapeným ničemou a jako vítr se hnal s místa nebezpečí…

Rádi byste se, holky a kluci, dověděli, jak to s naším hrdinou dopadne? Začtěte se do knížky, a rázem se ocitnete na statku uprostřed Hané, kde se začíná rodit přátelství malého kluka a hříběte. Z kluka vyroste mládenec a z hříběte překrásný chytrý černý hřebeček.
Závist a chamtivost lidí je sice rozdělí, ale oni se hledají a najdou, prchají před nepřáteli, skrývají se, projdou službou u sedláka i cirkusovou manéží, najdou útočiště v hájovně uprostřed tmavého lesa, život jim změní setkání s krásnou, ale lehkovážnou kněžnou, sklízejí slávu i porážky, musí tvrdě platit za chyby, až nakonec… ale víc vám už neprozradíme, všechno se dočtete.

Stáhnout Hřebeček knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hřebeček je 199 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hřebeček kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hřebeček z František Skácelík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hřebeček z František Skácelík.

Populární vyhledávání: Hřebeček pdf, stáhnout Hřebeček pdf, stáhnout Hřebeček knihu pdf, Hřebeček kniha ve formátu pdf, zdarma Hřebeček kniha ke stažení, zdarma Hřebeček ebook ve formátu pdf, Hřebeček knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hřebeček pdf? Jak mohu stáhnout Hřebeček kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hřebeček zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hřebeček? stáhnout Hřebeček epub, stáhnout Hřebeček ebook epub, Hřebeček e-kniha ve formátu epub, zdarma Hřebeček ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hřebeček epub? Jak stáhnout knihu Hřebeček ve formátu epub? Hřebeček mobi, stáhnout Hřebeček mobi, stáhnout Hřebeček e-kniha mobi, Hřebeček kniha ve formátu mobi, zdarma Hřebeček ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hřebeček mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hřebeček v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hřebeček z František Skácelík zdarma? Jak stáhnout Hřebeček z František Skácelík e-knihu zdarma?

Leave a Reply