Hřích v barvě lilie

Hřích v barvě lilie

Hřích v barvě lilie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hřích v barvě lilie z Julie Anne Long

 • Název knihy: Hřích v barvě lilie
 • Autor knihy: Julie Anne Long
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2379-6
 • EAN: 9788024923796
 • Dostupné soubory: hrich-v-barve-lilie-201229.pdf, hrich-v-barve-lilie-201229.epub, hrich-v-barve-lilie-201229.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hřích v barvě lilie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hřích v barvě lilie z Julie Anne Long

Tanečnice Sylvie Lamoreuxová je miláčkem pařížské opery, předmětem touhy i žárlivosti, zosobněním krásy a ladnosti, kterou svorně zbožňují jak kritici, tak i náročné francouzské publikum. Když ji však tajemný dopis donutí na všechno v Paříží zapomenout a vydat se přes kanál La Manche, představuje si všechno možné, ale určitě ne to, že hned po vylodění doslova a do písmene přistane na klíně Toma Shaughnessyho, majitele divadla Bílá lilie. Tedy muže, který sice nepostrádá větší než malé množství šarmu, ale honosí se tak špatnou pověstí, že se mu v tomto ohledu může jen málokdo v Londýně rovnat. Protože je však Sylvie během cesty do Londýna oloupena, nezbývá jí než přijmout Tomovu nabídku, aby se přidala k jeho divadelnímu ansámblu. Že představení Bíle lilie navštěvuje výhradně mužské publikum, rekrutující se z řad lapků, drožkářů a jim podobných existencí s méně vybranými způsoby, se nadaná baletka má teprve dozvědět… Druhý díl z volné romantické trilogie z 19. století populární Julie Anne Longové.

Stáhnout Hřích v barvě lilie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hřích v barvě lilie je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hřích v barvě lilie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hřích v barvě lilie z Julie Anne Long – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hřích v barvě lilie z Julie Anne Long.

Populární vyhledávání: Hřích v barvě lilie pdf, stáhnout Hřích v barvě lilie pdf, stáhnout Hřích v barvě lilie knihu pdf, Hřích v barvě lilie kniha ve formátu pdf, zdarma Hřích v barvě lilie kniha ke stažení, zdarma Hřích v barvě lilie ebook ve formátu pdf, Hřích v barvě lilie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hřích v barvě lilie pdf? Jak mohu stáhnout Hřích v barvě lilie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hřích v barvě lilie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hřích v barvě lilie? stáhnout Hřích v barvě lilie epub, stáhnout Hřích v barvě lilie ebook epub, Hřích v barvě lilie e-kniha ve formátu epub, zdarma Hřích v barvě lilie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hřích v barvě lilie epub? Jak stáhnout knihu Hřích v barvě lilie ve formátu epub? Hřích v barvě lilie mobi, stáhnout Hřích v barvě lilie mobi, stáhnout Hřích v barvě lilie e-kniha mobi, Hřích v barvě lilie kniha ve formátu mobi, zdarma Hřích v barvě lilie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hřích v barvě lilie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hřích v barvě lilie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hřích v barvě lilie z Julie Anne Long zdarma? Jak stáhnout Hřích v barvě lilie z Julie Anne Long e-knihu zdarma?

Leave a Reply