Himaláj a Karakoram

Himaláj a Karakoram

Himaláj a Karakoram stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Himaláj a Karakoram z Jiří Novák

 • Název knihy: Himaláj a Karakoram
 • Autor knihy: Jiří Novák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Ostatní země
 • ISBN: 978-80-85613-54-4
 • EAN: 9788085613544
 • Dostupné soubory: himalaj-a-karakoram-319542.pdf, himalaj-a-karakoram-319542.epub, himalaj-a-karakoram-319542.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Himaláj a Karakoram v dolní části stránky

Shrnutí knihy Himaláj a Karakoram z Jiří Novák

Unikátní a reprezentativní publikace s velkoformátovými fotografiemi o prvovýstupech československých a českých lezců v nejvyšších horských oblastech světa.

Těžištěm publikace jsou kapitoly popisující jednotlivé éry našeho horolezectví – První výpravy (období 1969 – 1979), Zlaté časy (období 1981 – 1988), Devadesátá léta (období 1990 až 1999) a Nové tisíciletí (období 2000 – 2015). Jedna kapitola je věnována Radku Jarošovi a jeho cestě za Korunou Himálaje. V samostatné kapitole Expediční styly a obtížnosti výstupů je poprvé v Česku komplexně představena problematika stylů expedic, stylů volného lezení a srovnání všech stupnic obtížnosti výstupů.

Stáhnout Himaláj a Karakoram knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Himaláj a Karakoram je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Himaláj a Karakoram kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Himaláj a Karakoram z Jiří Novák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Himaláj a Karakoram z Jiří Novák.

Populární vyhledávání: Himaláj a Karakoram pdf, stáhnout Himaláj a Karakoram pdf, stáhnout Himaláj a Karakoram knihu pdf, Himaláj a Karakoram kniha ve formátu pdf, zdarma Himaláj a Karakoram kniha ke stažení, zdarma Himaláj a Karakoram ebook ve formátu pdf, Himaláj a Karakoram knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Himaláj a Karakoram pdf? Jak mohu stáhnout Himaláj a Karakoram kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Himaláj a Karakoram zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Himaláj a Karakoram? stáhnout Himaláj a Karakoram epub, stáhnout Himaláj a Karakoram ebook epub, Himaláj a Karakoram e-kniha ve formátu epub, zdarma Himaláj a Karakoram ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Himaláj a Karakoram epub? Jak stáhnout knihu Himaláj a Karakoram ve formátu epub? Himaláj a Karakoram mobi, stáhnout Himaláj a Karakoram mobi, stáhnout Himaláj a Karakoram e-kniha mobi, Himaláj a Karakoram kniha ve formátu mobi, zdarma Himaláj a Karakoram ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Himaláj a Karakoram mobi? Jak mohu stáhnout knihu Himaláj a Karakoram v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Himaláj a Karakoram z Jiří Novák zdarma? Jak stáhnout Himaláj a Karakoram z Jiří Novák e-knihu zdarma?

Leave a Reply