Hitmakeři

Hitmakeři

Hitmakeři stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hitmakeři z Derek Thompson

 • Název knihy: Hitmakeři
 • Autor knihy: Derek Thompson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Sociologie
 • ISBN: 978-80-7555-026-2
 • EAN: 9788075550262
 • Dostupné soubory: hitmakeri-tajemstvi-popularity-v-ere-rozptylovani-334247.pdf, hitmakeri-tajemstvi-popularity-v-ere-rozptylovani-334247.epub, hitmakeri-tajemstvi-popularity-v-ere-rozptylovani-334247.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hitmakeři v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hitmakeři z Derek Thompson

Nic se nestává „virálním“. Pokud si myslíte, že populární filmy, písně či aplikace k vám přicházejí jen tak odnikud a v dnešním přeplněném mediálním prostoru dosáhnou úspěchu jen díky šeptandě, neznáte jejich skutečný příběh. Každý trhák má vlastní tajnou historii, a dokonce i ty nejoslnivější nápady zapadnou, nepodaří-li se jim spojit se správnou sítí.

Derek Thompson ve své knize odkrývá psychologii na pozadí osobních preferencí a vkusu a odhaluje ekonomii kulturních trhů, které nenápadně utvářejí naše životy. Boří sentimentální showbyznysové mýty o tvorbě hitů a ukazuje, že kvalita samotná k úspěchu nestačí, že nikdo nemá „dobrý vkus“ a že několik nejpopulárnějších produktů v dějinách dělil od úplného selhání jenom krůček. Hitmakeři představují kouzelnou výpravu za trháky popkultury a za nejcennějším platidlem 21. století – pozorností lidí.

Dozvíte se například:
proč se nejhůře šíří velké inovace a nejlépe naopak věci povědomé, jen lehce vylepšené (a jak hledat „optimální novost“)
že viralita neexistuje, protože hity se šíří v kaskádách, a jak vytvořit globální kaskádu
že velkou roli při šíření hitů hraje náhoda, které však můžeme pomoct
jak moc účinné je nejen v textu, ale i v hudbě a designu pracovat s repeticí
že vkus je z velké části výsledkem všeho, s čím se daný člověk setkal, ne nějakého vrozeného nastavení či výchovy
jak přimět lidi, aby o vašem produktu mluvili, a proč musí být zajímavý především pro širší okruh mimo vaše přátele
proč je tak zásadní chápat Facebook jako noviny
jak těžit z opakované expozice, tedy vystavení vašemu produktu
proč se preference jiných často stávají našimi vlastními a jak toho využít
že pravidlo módy zní „nové je dobré, staré je špatné a hodně staré je opět dobré“ a jak z tradice udělat módu O autorovi

Derek Thompson je uznávaným redaktorem časopisu The Atlantic, do něhož přispívá články o ekonomice a médiích. Pravidelně se podílí na podcastu Here and Now v National Public Radio a často vystupuje v televizi, včetně stanic CBS a MSNBC. Magazíny Inc. i Forbes ho uvedly na seznamu „30 pod 30“. Žije v New Yorku.

Stáhnout Hitmakeři knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hitmakeři je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hitmakeři kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hitmakeři z Derek Thompson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hitmakeři z Derek Thompson.

Populární vyhledávání: Hitmakeři pdf, stáhnout Hitmakeři pdf, stáhnout Hitmakeři knihu pdf, Hitmakeři kniha ve formátu pdf, zdarma Hitmakeři kniha ke stažení, zdarma Hitmakeři ebook ve formátu pdf, Hitmakeři knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hitmakeři pdf? Jak mohu stáhnout Hitmakeři kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hitmakeři zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hitmakeři? stáhnout Hitmakeři epub, stáhnout Hitmakeři ebook epub, Hitmakeři e-kniha ve formátu epub, zdarma Hitmakeři ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hitmakeři epub? Jak stáhnout knihu Hitmakeři ve formátu epub? Hitmakeři mobi, stáhnout Hitmakeři mobi, stáhnout Hitmakeři e-kniha mobi, Hitmakeři kniha ve formátu mobi, zdarma Hitmakeři ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hitmakeři mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hitmakeři v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hitmakeři z Derek Thompson zdarma? Jak stáhnout Hitmakeři z Derek Thompson e-knihu zdarma?

Leave a Reply