Hledání Aljašky

Hledání Aljašky

Hledání Aljašky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hledání Aljašky z John Green

 • Název knihy: Hledání Aljašky
 • Autor knihy: John Green
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-87543-31-3
 • EAN: 9788087543313
 • Dostupné soubory: hledani-aljasky-234862.pdf, hledani-aljasky-234862.epub, hledani-aljasky-234862.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hledání Aljašky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hledání Aljašky z John Green

Románový debut dnes už známého Johna Greena je strhujícím vyprávěním o dospívání a hledání sama sebe. Šestnáctiletý Miles, posedlý sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat „velké Možná“, je spíše outsiderem mezi svými vrstevníky. Jeho život získá zcela novou podobu, když přejde na internátní školu Culver Creek. Zde se rychle spřátelí se svérázným spolubydlícím a okouzlující, naprosto nepředvídatelnou Aljaškou Youngovou. Okamžitě je vtažen do světa, kde se porušují školní pravidla, pořádají různé večírky i provokace. Miles ožívá v dennodenním kontaktu s novými kamarády a stále víc miluje fascinující Aljašku. A tak vývoj směřuje k okamžiku, kdy se všechno nečekaně navždy změní… Živý, naléhavý a nekonečně dojemný příběh. Americkou knihovnickou asociací byl zařazen mezi deset nejlepších knih pro dospívající.

Stáhnout Hledání Aljašky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hledání Aljašky je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hledání Aljašky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hledání Aljašky z John Green – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hledání Aljašky z John Green.

Populární vyhledávání: Hledání Aljašky pdf, stáhnout Hledání Aljašky pdf, stáhnout Hledání Aljašky knihu pdf, Hledání Aljašky kniha ve formátu pdf, zdarma Hledání Aljašky kniha ke stažení, zdarma Hledání Aljašky ebook ve formátu pdf, Hledání Aljašky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hledání Aljašky pdf? Jak mohu stáhnout Hledání Aljašky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hledání Aljašky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hledání Aljašky? stáhnout Hledání Aljašky epub, stáhnout Hledání Aljašky ebook epub, Hledání Aljašky e-kniha ve formátu epub, zdarma Hledání Aljašky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hledání Aljašky epub? Jak stáhnout knihu Hledání Aljašky ve formátu epub? Hledání Aljašky mobi, stáhnout Hledání Aljašky mobi, stáhnout Hledání Aljašky e-kniha mobi, Hledání Aljašky kniha ve formátu mobi, zdarma Hledání Aljašky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hledání Aljašky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hledání Aljašky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hledání Aljašky z John Green zdarma? Jak stáhnout Hledání Aljašky z John Green e-knihu zdarma?

Leave a Reply