Hloubení

Hloubení

Hloubení stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hloubení z Robert Holdstock

 • Název knihy: Hloubení
 • Autor knihy: Robert Holdstock
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 285
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-257-1907-7
 • EAN: 9788025719077
 • Dostupné soubory: hloubeni-316186.pdf, hloubeni-316186.epub, hloubeni-316186.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hloubení v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hloubení z Robert Holdstock

Alex Bradley je chlapec s bujnou dětskou fantazií, který žije nedaleko prastarého lesa, jenž před časem pohltil jeho kamarádku Tallis a nyní začíná působit i na něho. Ovšem veškeré kontakty s lesem jsou čím dál nebezpečnější a chlapcovu psychiku těžce poznamenávají, až jednoho dne Alex zmizí. Když je po čase na kraji lesa nalezeno dětské tělo, všichni včetně zdrcených rodičů v něm poznají Alexe.

Ale možná je vše jinak. Možná les Alexe vstřebal, vtáhl ho do svého zeleného srdce, a teď z jeho snů a děsů čerpá inspiraci pro vytváření mytág, zvláštních bytostí, které les zalidňují, jak to udělal již mnohokrát předtím. Jenže Alexova mytága jsou jiná – postižená, vykolejená tak, jak byl v posledním období svého života on – a začínají ohrožovat nejen svého tvůrce, ale i les jako takový…
V příběhu Richarda Bradleyho, který se skupinou vědců pátrá po ztraceném synovi, Robert Holdstock dokazuje, že jeho les mytág zdaleka nevydal všechna svá tajemství. A „hloubení“, nevyzpytatelné průchody, jimiž je Ryhop protkán, mohou Richardovu cestu zkrátit, avšak mohou ho i navždy uvěznit v hlubinách tajemného hvozdu.

Předmluvu k novému českému vydání románu Hloubení napsal velmistr žánru Michael Moorcock a připojen je i doslov samotného Roberta Holdstocka.

Stáhnout Hloubení knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hloubení je 285 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hloubení kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hloubení z Robert Holdstock – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hloubení z Robert Holdstock.

Populární vyhledávání: Hloubení pdf, stáhnout Hloubení pdf, stáhnout Hloubení knihu pdf, Hloubení kniha ve formátu pdf, zdarma Hloubení kniha ke stažení, zdarma Hloubení ebook ve formátu pdf, Hloubení knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hloubení pdf? Jak mohu stáhnout Hloubení kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hloubení zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hloubení? stáhnout Hloubení epub, stáhnout Hloubení ebook epub, Hloubení e-kniha ve formátu epub, zdarma Hloubení ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hloubení epub? Jak stáhnout knihu Hloubení ve formátu epub? Hloubení mobi, stáhnout Hloubení mobi, stáhnout Hloubení e-kniha mobi, Hloubení kniha ve formátu mobi, zdarma Hloubení ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hloubení mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hloubení v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hloubení z Robert Holdstock zdarma? Jak stáhnout Hloubení z Robert Holdstock e-knihu zdarma?

Leave a Reply