Hoř pomalu

Hoř pomalu

Hoř pomalu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hoř pomalu z Veronika Jelínková

 • Název knihy: Hoř pomalu
 • Autor knihy: Veronika Jelínková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-270-1814-7
 • EAN: 9788027018147
 • Dostupné soubory: hor-pomalu-345573.pdf, hor-pomalu-345573.epub, hor-pomalu-345573.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hoř pomalu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hoř pomalu z Veronika Jelínková

Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše.

Také cítíš tu moderní rychlou dobu? Stres v práci, doma, ve škole. Cítíš se unavený a Tvoje imunita neustále slábne? Možná máš pocit, že každou chvilku vyhoříš? Cítíš, že takový život nemá smysl? Zkoušíš všechno možné, ale účinky většinou nejsou nic moc? To je v pořádku. Mnoho z nás to zná. Zažíváme syndrom vyhoření, informační feťáctví, depresi, úzkost a jiné nemoci moderní doby. Hoříme moc rychle. Nicméně svíčka, která hoří dvakrát jasněji, shoří za polovinu času. Veronika Jelínková v české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy a zkušenosti špičkových atletů a experimentátorů z oblasti imunity, biochemie, lidského rozhodování a mindfulness, přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: jak z toho ven? Jak se budit ráno svěží? Jak mít více energie a méně únav? Jak si posílit svůj imunitní systém z pohodlí domova? Jak žít vědomě a naplno? Veronika je spoluzakladatelkou Metalearners, online školy, která zastřešuje ty nejbláznivější lektory nejen ve světě, ale i v Česku a na Slovensku. Bourají dogmata v zaprášeném vzdělávání. V minulosti byla závislá na sexu, alkoholu, drogách, uznání a informacích. Díky desetiletému experimentování a měření se dostala do stavu, kdy začala běhat ultramaratony a koupat se v ledových vanách. Tu sílu, kterou v sobě má začala využívat pro sebe, nikoliv proti sobě. Pokud chceš ve svém životě probudit v sobě tu ohromnou sílu, zpomalit, podívat se na svůj život trochu z jiného úhlu a projít si tvrdým tréninkem, tak takhle kniha je psaná pro Tebe. Jak říká známý podnikatel Tim Fargo: ,,Chceš jít opravdu rychle? Tak zpomal a soustřeď se.”

Stáhnout Hoř pomalu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hoř pomalu je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hoř pomalu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hoř pomalu z Veronika Jelínková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hoř pomalu z Veronika Jelínková.

Populární vyhledávání: Hoř pomalu pdf, stáhnout Hoř pomalu pdf, stáhnout Hoř pomalu knihu pdf, Hoř pomalu kniha ve formátu pdf, zdarma Hoř pomalu kniha ke stažení, zdarma Hoř pomalu ebook ve formátu pdf, Hoř pomalu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hoř pomalu pdf? Jak mohu stáhnout Hoř pomalu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hoř pomalu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hoř pomalu? stáhnout Hoř pomalu epub, stáhnout Hoř pomalu ebook epub, Hoř pomalu e-kniha ve formátu epub, zdarma Hoř pomalu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hoř pomalu epub? Jak stáhnout knihu Hoř pomalu ve formátu epub? Hoř pomalu mobi, stáhnout Hoř pomalu mobi, stáhnout Hoř pomalu e-kniha mobi, Hoř pomalu kniha ve formátu mobi, zdarma Hoř pomalu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hoř pomalu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hoř pomalu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hoř pomalu z Veronika Jelínková zdarma? Jak stáhnout Hoř pomalu z Veronika Jelínková e-knihu zdarma?

Leave a Reply