Hodina Benátčana

Hodina Benátčana

Hodina Benátčana stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hodina Benátčana z Gabriele Marie Cristen

 • Název knihy: Hodina Benátčana
 • Autor knihy: Gabriele Marie Cristen
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2009
 • Počet stránek: 436
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-242-2450-3
 • EAN: 9788024224503
 • Dostupné soubory: hodina-benatcana-75494.pdf, hodina-benatcana-75494.epub, hodina-benatcana-75494.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hodina Benátčana v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hodina Benátčana z Gabriele Marie Cristen

Na svatbě Filipa Smělého s Markétou Flanderskou v roce 1369 se mladá šlechtična Aimée Andrieu seznámí se šarmantním Rubenem Cornelisem, dědicem jednoho z největších obchodních domů v Bruggách. Flandry jsou zemí významných obchodníků, a tak se na jejich brzký sňatek nehledí jako na stavovsky nepřiměřený. Avšak s domem Corneliových to nevypadá nejlépe. Aby zachránil, co sedá, vydá se Ruben na obchodní cestu a při lodním neštěstí zemře. Brzy se rozkřikne, že obchodní dům stojí před krachem. Významní věřitelé, mezi nimi i mladý benátský bankéř Domenico Contarini požadují vrácení svých peněz. Co dělat? Obzvláště Aiméein švagr Colard radí k rozumnému jednání a k prodeji a potají si dělá naděje, že krásnou vdovu získá. Avšak Aimée má v úmyslu něco jiného: Jako bývalá dvorní dáma zná slabost vévodkyně Markéty pro šperky, drahá roucha a působivé koberce. S ní bude moci obchodovat. Aimée odjede do Dijonu a ohromí všechny svou činorodostí. Dokáže dokonce uhradit část dluhu u Conariniho. Co však vlastně vede Benátčana k tomu, aby jí šel na ruku? Colard před ním nepřestává Aimée varovat, cítí však, že mu zde roste silný konkurent…

Stáhnout Hodina Benátčana knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hodina Benátčana je 436 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hodina Benátčana kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hodina Benátčana z Gabriele Marie Cristen – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hodina Benátčana z Gabriele Marie Cristen.

Populární vyhledávání: Hodina Benátčana pdf, stáhnout Hodina Benátčana pdf, stáhnout Hodina Benátčana knihu pdf, Hodina Benátčana kniha ve formátu pdf, zdarma Hodina Benátčana kniha ke stažení, zdarma Hodina Benátčana ebook ve formátu pdf, Hodina Benátčana knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hodina Benátčana pdf? Jak mohu stáhnout Hodina Benátčana kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hodina Benátčana zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hodina Benátčana? stáhnout Hodina Benátčana epub, stáhnout Hodina Benátčana ebook epub, Hodina Benátčana e-kniha ve formátu epub, zdarma Hodina Benátčana ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hodina Benátčana epub? Jak stáhnout knihu Hodina Benátčana ve formátu epub? Hodina Benátčana mobi, stáhnout Hodina Benátčana mobi, stáhnout Hodina Benátčana e-kniha mobi, Hodina Benátčana kniha ve formátu mobi, zdarma Hodina Benátčana ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hodina Benátčana mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hodina Benátčana v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hodina Benátčana z Gabriele Marie Cristen zdarma? Jak stáhnout Hodina Benátčana z Gabriele Marie Cristen e-knihu zdarma?

Leave a Reply