Hodiny z kostí

Hodiny z kostí

Hodiny z kostí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hodiny z kostí z David Mitchell

 • Název knihy: Hodiny z kostí
 • Autor knihy: David Mitchell
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 584
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-204-4086-0
 • EAN: 9788020440860
 • Dostupné soubory: hodiny-z-kosti-314008.pdf, hodiny-z-kosti-314008.epub, hodiny-z-kosti-314008.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hodiny z kostí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hodiny z kostí z David Mitchell

Patnáctiletá Holly po zuřivé hádce s matkou zabouchne dveře za svým starým životem. Když nyní prochází anglickým venkovem, podivná setkání a souhry náhod přetvářejí její realitu tak, až se začne podobat oživlé noční můře. Neboť Holly upoutala pozornost skupinky nebezpečných mystiků – a jejich nepřátel.
A právě osud Holly Sykesové je tmelem spojujícím příběhy dalších protagonistů Hodin z kostí – studenta z Cambridge, který usiluje o bohatství a vliv, rozpačitého otce, jenž si připadá naživu, pouze když podává zpravodajství z okupovaného Iráku, spisovatele středního věku, jenž truchlí nad svým vyhnanstvím ze žebříčku bestsellerů –, kteří všichni sehrají roli v nadpřirozené neviditelné válce na okrajích našeho světa.
Ze středověkých švýcarských Alp přes australskou buš devatenáctého století a hotel v Šanghaji až do výstavného domu na Manhattanu v blízké budoucnosti a na postapokalyptický irský venkov se jejich příběhy rozvíjejí a spojují v okamžicích jak každodenních, tak téměř zázračných. Hodiny z kostí tvoří kaleidoskop plný výrazných postav a možných světů, který přímo prosí o to, abychom ho rozebrali a opět poskládali dohromady.

Stáhnout Hodiny z kostí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hodiny z kostí je 584 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hodiny z kostí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hodiny z kostí z David Mitchell – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hodiny z kostí z David Mitchell.

Populární vyhledávání: Hodiny z kostí pdf, stáhnout Hodiny z kostí pdf, stáhnout Hodiny z kostí knihu pdf, Hodiny z kostí kniha ve formátu pdf, zdarma Hodiny z kostí kniha ke stažení, zdarma Hodiny z kostí ebook ve formátu pdf, Hodiny z kostí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hodiny z kostí pdf? Jak mohu stáhnout Hodiny z kostí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hodiny z kostí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hodiny z kostí? stáhnout Hodiny z kostí epub, stáhnout Hodiny z kostí ebook epub, Hodiny z kostí e-kniha ve formátu epub, zdarma Hodiny z kostí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hodiny z kostí epub? Jak stáhnout knihu Hodiny z kostí ve formátu epub? Hodiny z kostí mobi, stáhnout Hodiny z kostí mobi, stáhnout Hodiny z kostí e-kniha mobi, Hodiny z kostí kniha ve formátu mobi, zdarma Hodiny z kostí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hodiny z kostí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hodiny z kostí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hodiny z kostí z David Mitchell zdarma? Jak stáhnout Hodiny z kostí z David Mitchell e-knihu zdarma?

Leave a Reply