Horší už to nebude…

Horší už to nebude...

Horší už to nebude… stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Horší už to nebude… z Iva Hlaváčková

 • Název knihy: Horší už to nebude…
 • Autor knihy: Iva Hlaváčková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2004
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 80-249-0363-6
 • EAN: 9788024903637
 • Dostupné soubory: horsi-uz-to-nebude-649.pdf, horsi-uz-to-nebude-649.epub, horsi-uz-to-nebude-649.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Horší už to nebude… v dolní části stránky

Shrnutí knihy Horší už to nebude… z Iva Hlaváčková

Všechno krásné skončilo pro Sáru před dvaceti lety. Bylo jí tehdy třicet, četla Henryho Millera a Eriku Jongovou, ještě nebydlela v nádherné secesní vile, zato si dokázala v podnájmu hodiny povídat se svou první a jedinou láskou, jak uskuteční své velkolepé sny.
Nyní je Sára Lustigová – dcera právnické legendy Izáka Lustiga a manželka právnické jedničky Martina Malého, zajímavá, inteligentní zelenooká Položidovka – stále ještě vamp uvězněná v padesátiletém, sice atraktivním, ale unaveném, stárnoucím těle.
Její manželství pomalu umírá na nudu a nezájem. Sára se cítí jako zoufalá žena v zoufalé situaci. Chtěla toho tolik dokázat, ale svou kariéru nadané pianistky opustila kvůli ambicióznímu manželovi, a tak si hraje na ženu v domácnosti, doslova se propíjí životem a uzavírá se před okolním světem pod neprodyšný skleněný poklop, kam nikoho nevpouští. Proto jí unikne podstatný moment, v němž si Martin najde štěstí jinde, u mladé koncipientky pracující v jeho advokátní kanceláři.
Sára se ocitá sama – rozvedená a podvedená. Bez přátel a bez chuti žít dál.
Musí se postavit na vlastní nohy, najít si práci, stát se finančně nezávislou.
Na cestě do reality stojí tolik překážek…
Dokáže ještě vnímat obyčejné lidi s obyčejnými radostmi a starostmi? Najde v sobě sílu vstát po velmi tvrdém pádu z vysokého společenského žebříčku?

Stáhnout Horší už to nebude… knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Horší už to nebude… je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Horší už to nebude… kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Horší už to nebude… z Iva Hlaváčková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Horší už to nebude… z Iva Hlaváčková.

Populární vyhledávání: Horší už to nebude… pdf, stáhnout Horší už to nebude… pdf, stáhnout Horší už to nebude… knihu pdf, Horší už to nebude… kniha ve formátu pdf, zdarma Horší už to nebude… kniha ke stažení, zdarma Horší už to nebude… ebook ve formátu pdf, Horší už to nebude… knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Horší už to nebude… pdf? Jak mohu stáhnout Horší už to nebude… kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Horší už to nebude… zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Horší už to nebude…? stáhnout Horší už to nebude… epub, stáhnout Horší už to nebude… ebook epub, Horší už to nebude… e-kniha ve formátu epub, zdarma Horší už to nebude… ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Horší už to nebude… epub? Jak stáhnout knihu Horší už to nebude… ve formátu epub? Horší už to nebude… mobi, stáhnout Horší už to nebude… mobi, stáhnout Horší už to nebude… e-kniha mobi, Horší už to nebude… kniha ve formátu mobi, zdarma Horší už to nebude… ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Horší už to nebude… mobi? Jak mohu stáhnout knihu Horší už to nebude… v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Horší už to nebude… z Iva Hlaváčková zdarma? Jak stáhnout Horší už to nebude… z Iva Hlaváčková e-knihu zdarma?

Leave a Reply